Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

42 minutes ago, Hroničar said:

Kakav crni nedostatak prepoznavanja situacije, ovo se u pionirima lagano rešava poentiranjem na ziceru.

 

Ma i on kao i svi drugi igraci su usli preko kurca u utakmicu, ovaj sumanuti potez je samo dokaz kolika mu je bila koncentracija na utakmici. Prva petorka je imala rezultat ne zato sto smo igrali ne znam sta vec zato sto smo dali pet trojki iz sest ili sedam suteva na bazi kurca, dve Lazarevic, dve Nedovic i jednu Ilic. A onda je usao LeBranko.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

Kari Pesic preuzima ekipu i stize nam stranac iz usa na poziciji krila?  Vrh :fantom:

Cirkus se nastavlja, Što neko reče, ovu sezonu bi trebalo gledati kao zabavni program, opušteno, bez nerviranja.

  • +1 1
Link to comment

Na kraju krajeva, ova utakmica je bila samo nesreća koja čeka da se desi. Mi od početka sezone nismo ni na jednoj utakmici delovali ubedljivo. Na početku smo dobili MZT 20 razlike ali ko je gledao setiće se da je i to bilo mlako otaljavanje protivnika koji je došao samo u šoping u Ušću. Preostale tri smo dobili na 6 razlike ili manje, uz napinjanje u 4. četvrtini. Umalo smo prosuli i Bajern.

 

Tim ne izgleda dobro, i tu nije problem samo loša selekcija i gomilanje, nego i to što Vlada ne uspeva da iscedi ni 60% iz onoga što ima. Opet, ni to nije nikakvo iznenađenje, prvi put je na ovom nivou, ali ako te kod kuće guzi Zadar a ti stojiš i gledaš kao baba kojoj kisne veš a ne izlazi joj se u dvorište da ga pokupi, daj ostavku. Kako te nije blam da posle toga izađeš na kzš i pričaš kako klinac od 22 godine nije pokazao dovoljno energije.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, salerokada said:

Ma ispala mu je lopta.
Ali je potez svakako montipajtonovski.

 

NIje, pokusavao je da pronadje Markovica u cosku jer nije video da je ovaj vec krenuo unutra da ofanzivnim skokom koriguje njegov eventualni promasaj zicera. Cak mu je posle nesto dobacio u fazonu "pa, gde si ti Kosta". Ja nikad nisam video Lazica da radi ovakve stvari. Prvi posed je imao otvoren sut za tri i umesto da sutne pokusao je nesto zadnjom promenom i dvokorakom sto se zavrsilo teskim promasajem. Protiv Monaka je imao onaj sumanut pokusaj dodavanja iza ledja koji je Vildozi zamalo slomio kicmu iako je ispred sebe imao samog Petruseva na trojci. Meni lici da je on necim nezadovoljan i da se izdrkava po Jovanovicu koji ne sme da mu pisne, nemam drugo objasnjenje.

Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Šteta što nema neki aba Shaqtin'a fool, cijenim da bi naše utakmice redovno bile u top 5, a ovaj Lazin projektil pobjednik mjeseca.:kecman:

 

ma kakav pobednik meseca...

Lazic bi bio all star, hall of famer, Javale himself, pehar u trajno vlasnistvo. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ne verujem da aktivno sabotira, verovatno ga nervira opšti raspad sistema pa nekada ima "nisam ni ja najgori" stav. Uz to je spreman za penziju i nikada nije ni imao talenta za improvizaciju i generalno je loš van striktno određene uloge u sistemu u kome se obraća pažnja na detalje. Tipa da se zna da li kod ovog utrčavanja Marković ide na skok ili ne i da ovaj u 99% slučajeva uradi to što je dogovoreno. Mislim, naravno da je trebalo da šutne ali ne bi bilo ni upola blamantno da je Marković ostao u ćošku. Nema šta Lazić da traži ovde uopšte, mislim da tu nema prevelike filozofije. Možda bi neki drugi trener i uspeo da izvuče pristojnu sezonu od njega, mada ne bi trebalo ni pokušavati. Ispoštovati dugodišnjeg kapitena maksimalno naravno, ispuniti mu želju da bude klupski funkcioner uz opraštajnu utakmicu, ali 20 minuta po utakmici već ne mora da dobije.

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Ne verujem da aktivno sabotira, verovatno ga nervira opšti raspad sistema pa nekada ima "nisam ni ja najgori" stav. Uz to je spreman za penziju i nikada nije ni imao talenta za improvizaciju i generalno je loš van striktno određene uloge u sistemu u kome se obraća pažnja na detalje. Tipa da se zna da li kod ovog utrčavanja Marković ide na skok ili ne i da ovaj u 99% slučajeva uradi to što je dogovoreno. Mislim, naravno da je trebalo da šutne ali ne bi bilo ni upola blamantno da je Marković ostao u ćošku. Nema šta Lazić da traži ovde uopšte, mislim da tu nema prevelike filozofije. Možda bi neki drugi trener i uspeo da izvuče pristojnu sezonu od njega, mada ne bi trebalo ni pokušavati. Ispoštovati dugodišnjeg kapitena maksimalno naravno, ispuniti mu želju da bude klupski funkcioner uz opraštajnu utakmicu, ali 20 minuta po utakmici već ne mora da dobije.

 

Znas kako, ovi starosedeoci su navikli na neki poredak u Zvezdi koji se kod Radonjica strogo postovao. Sad vide da smo potpisali Petruseva koji je stekao "ja pa ja" navike u Megi, Vildozu koji je odmah po dolasku preuzeo ekipu i preko noci stekao ogromne simpatije kod navijaca, Raduljicu koji sluzi kao sprdnja, negde je prirodno da pokusavaju da sacuvaju za sebe veci deo kolaca koji su se godinama trudili da zasluze. Plus je pitanje kako su se adaptirali Bentil i Martin, prvi mi deluje kao neko ko tera svoje a drugi kao da nije srecan sto je dosao u ovaj tim. Igrac poput Lazica nikad se nije gurao u raspodelu hijerarhije na parketu ali jeste van terena, jer se u Zvezdi uvek vodilo racuna o tome ko je gazda u svlacionici. Kerefeke koje gledamo od Lazica na parketu vrlo lako mogu da znace da se ta hijerarhija u svlacionici izgubila i da on radi ovakve stvari po fazonu - kad mogu oni da se izdrkavaju onda mogu i ja, a ti budi frajer pa me klupiraj.

 

Mi smo veoma rano otisli u ozbiljan deficit i Jovanovic je na TO skrenuo paznju igracima da je vreme da se probude i rese utakmicu, reakcija je izostala tek do nekih 13 minuta pre kraja kad je Zadar otisao na +16 ili +19, tako nekako, i publika pocela da zvizdi. To mi govori da se niko bas nije potresao zbog onoga sto Jovanovic prica i da su se probudili tek kad su shvatili da iritiraju publiku. To je ocigledan znak da ili trener mora da ide ili da se drasticno sece roster. Prosle ili pretprosle godine Laso je mrtav hladan bez pardona otpilio tri vazna clana ekipe iz slicnih razloga. Ono sto je Vildoza radio na kraju utakmice kad smo stizali rezultat ne bi smeo ni u ludilu kod bilo kojeg trenera sa autoritetom, samo se to ne pominje jer nas je sve odusevio odmah po dolasku pa jos uvek ima kredita. Pokusaj dodavanja iza ledja u sigurnoj kontri, ispaljivanje cigle u kontri 2 na 1, pokusaj sece lopte na polovini Zadra koji im je dao dva bacanja kad nisu nista mogli da pogode, dovoljne su bile te tri gluposti da na kraju izgubimo utakmicu jer su dosle bas kada smo saterali Zadar u cosak. OK, Vildoza je takav igrac ali to jednostavno ne sme da se radi u situacijama kad moras da dobijes utakmicu.

 

Nije to vise ni pitanje toga sta Jovanovic zna ili ne zna, ekipa ga ne jebe dva posto. Zato on mora da ide jer nije realno da u ovoj fazi sezone promenimo veliki broj igraca, niti imamo para za takve egzibicije.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Možemo samo da drkamo i nadamo se da će Kari doći umesto ovog idiota.

 

Karija na EP isto razbio Zadar, tako da isti kurac. Ne mogu više da slušam i gledam Karija, zajebi.

Uostalom, veliki Džon Kalipari je izjavio da je "random basketball" budućnost košarke, mi tako nešto već igramo, tako da smo u neku ruku avangarda svetske košarke.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Karija na EP isto razbio Zadar, tako da isti kurac. Ne mogu više da slušam i gledam Karija, zajebi.

Uostalom, veliki Džon Kalipari je izjavio da je "random basketball" budućnost košarke, mi tako nešto već igramo, tako da smo u neku ruku avangarda svetske košarke.

Pa nije baš Zadar. Više COL.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...