Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, harper said:

 

Ko mu jebe mater, neka trenira nekog drugog.

 

Dobro je, neka Vlada Yo nastavio misiju, što bismo mi uzimali nekog ko je poslednju titulu uzeo pre dve godine.

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

pa neće ga smenjivati dok ne nađu zamenu, pogotovo što nema pomoćnika koji bi mogao da bude interim

Meni bi Jorovic bio ok interim.:fantom:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

Ćelavi je bez kluba trenutno :D

 

ako ga ne pokupi Real, navodno priča je da su u konkurenciji on i Trinkijeri.....za Real

 

Juče pisalo po medijima da preuzima repku Kine. Jbg mora čovek nešto da zaradi u životu.

 

Šta je sa Topom, on fino odradi interim ulogu posle Alimpija (koji je do duše sve već bio posložio da se ne lažemo).

Link to comment
13 hours ago, Nikodije said:

 

Karija na EP isto razbio Zadar, tako da isti kurac. Ne mogu više da slušam i gledam Karija, zajebi.

Uostalom, veliki Džon Kalipari je izjavio da je "random basketball" budućnost košarke, mi tako nešto već igramo, tako da smo u neku ruku avangarda svetske košarke.

 

Nije da vapim za Karijem, ali barem znam da neće biti zajebancije, da je disciplinovan, ima iskustvo i sigurno će imati autoritet i nema šanse da ne vidi u čemu je problem ovog tima. 

 

To je već u startu trilion puta bolje od ovog šarlatana. 

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, ducca said:

Šta je sa Topom, on fino odradi interim ulogu posle Alimpija (koji je do duše sve već bio posložio da se ne lažemo).

i on je u kini

Link to comment
26 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Dobro je, neka Vlada Yo nastavio misiju, što bismo mi uzimali nekog ko je poslednju titulu uzeo pre dve godine.

 

Ima trenera i bez njih dvojice. Za mene kosarka nije pitanje zivota i smrti i kuluk vec zabava, ne posvecujem dragocene sate mog zivota i jos dragocenije zivce na razmisljanje o tome da li ce fucking KK Zvezda da osvoji ovo ili ono ili nece. Zato i ne zelim da taj ludak kojeg igraci izbegavaju i nece da igraju za klub koji on trenira sedne na Zvezdinu klupu, ne zelim da cela sezona prodje u takvoj vrsti stresa, sukoba na relaciji trener-igraci i slicnih frustracija.

Link to comment

Nemamo mi puno opcija baš zbog Ćokija, pošto  je to svi znamo, blago rečeno,  "težak za saradnju '. Tu je mogao Radonja ishendlovati, čak je i Tomic morao trpjeti Fiću u timu. Stranca čisto sumnjam da će dovoditi, Kari se nameće sam po sebi, zna sa Ćokijem, zaveo bi neki red u ekipi, sad jebiga nije moglo baš sve izlapjeti.  A glupo bi bilo da se Stefanovic iz FMP gurne u ovu Zvezdinu rernu prerano.

 

Najgore je što je većina opcija bolja od trenutne, eto šta je Nebojsa dr Čović uradio ljetos.. :frust:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...