Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

O jbt napraviste od brainfarta ko da je nzm ti šta. Mislio je da nije sam i da ima igrača u korneru, glupo izgleda ali se dešava. Govori o nedostatku samopouzdanja. 

  • +1 3
Link to comment
59 minutes ago, fandorin said:

Tvoja nagađanja ili nešto konkretno?

 

Oglasio se insajder koji ima nekih 80-90% pogodaka u zadnjih desetak godina.

Link to comment

Meni izgleda kao da jeste hteo da doda Markoviću na trojku jer je očekivao pomoć odatle ali je pomoć bila spora i mlaka, a Marković je utrčao u međuvremenu.  Nije nikada Lazić znao da brzo reaguje kada se desi nešto za njega neočekivano, ovo je samo ekstreman primer, al da je za penziju, naravno da jeste. On, Radulja, Kuzmić out i umesto Holanda smo mogli da dovedemo vrhunskog proverenog evroligaškog igrača i opet bi imali roster od 14-15 igrača. To je samo ono osnovno što smo mogli lako da izvedemo, komplikovanije operacije kao što je oslobađanje od Ivanovićevog i entualno Markovićevog ugovora da ne pominjemo.

Link to comment

Kovačić sinoć kod Luke i Kuzme najavio dolazak ooogromnog pojačanja koje će igrati već u četvrtak. Igrač dolazi iz Amerike, neverovatan je šuter i povratnik. E sada, da li povratnik u klub, ligu ili Evropu, nije precizirao. Doduše, nije precizirao ni klub, ali po osmehu bih rekao da smo mi u pitanju, ne komšije.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

O jbt napraviste od brainfarta ko da je nzm ti šta. Mislio je da nije sam i da ima igrača u korneru, glupo izgleda ali se dešava. Govori o nedostatku samopouzdanja. 

 

Kao neko ko je u svojoj "karijeri" imao hrpe ovakvih brainfartova, mogu da potvrdim - nema samopouzdanja u sebe jer mu slabo ide sut, ulaz je bio na levu/slabiju ruku i pas je samo alibi resenje.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Filozof manijak said:

Sve to stoji što si rekao, ali mene čudi taj nedostatak prepoznavanja situacije u trenutku, a čovek igra tolike godine...

Kakav crni nedostatak prepoznavanja situacije, ovo se u pionirima lagano rešava poentiranjem na ziceru.

  • +1 1
Link to comment

Najjace mi je ovo kad je trebao da polozi, neko sa kraja nase klupe krenuo da ustaje u fazonu da bodri i aplaudira verovatno ali kad je video sta je ludak uradio samo se vratio u sedeci polozaj:lolol:

Edited by Zli Gli
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...