Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Njemu zabagovao mesindzer jebiga...

 

Em to, em slabo srce, kod nasih vendete sledeca srcka je samo pitanje dana,  necemo valjda da ga nosimo na dusi...

Link to comment
32 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Nemamo mi puno opcija baš zbog Ćokija, pošto  je to svi znamo, blago rečeno,  "težak za saradnju '. Tu je mogao Radonja ishendlovati, čak je i Tomic morao trpjeti Fiću u timu. Stranca čisto sumnjam da će dovoditi, Kari se nameće sam po sebi, zna sa Ćokijem, zaveo bi neki red u ekipi, sad jebiga nije moglo baš sve izlapjeti.  A glupo bi bilo da se Stefanovic iz FMP gurne u ovu Zvezdinu rernu prerano.

 

Najgore je što je većina opcija bolja od trenutne, eto šta je Nebojsa dr Čović uradio ljetos.. :frust:

Karijeva prednost je što je i on trpeo Fiću u timu. Nije bio dovoljan autoritet da kaže NE. Sa Nedovićem je bilo već kudikamo lakše, još nije bio u statusu kuma. 

  • +1 2
Link to comment

Kaže trener Vlada sa smo oslabljeni za Fener, najverovatnije neće igrati Raduljica, Lazić i Marković. Ja bih rekao da smo pojačani ako ne budu igrali.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Karijeva prednost je što je i on trpeo Fiću u timu. Nije bio dovoljan autoritet da kaže NE. Sa Nedovićem je bilo već kudikamo lakše, još nije bio u statusu kuma. 

Tad je cijeli tim bio Fića. Da ne bi Omara, mrka kapa te sezone.

Link to comment

Ma, daj bilo koga. Produžetak ove agonije je zločin. OK, sem Duška Ivanovića, nema potrebe za tako radikalnim rešenjem u ovakvoj sezoni bez briga. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Kaže trener Vlada sa smo oslabljeni za Fener, najverovatnije neće igrati Raduljica, Lazić i Marković. Ja bih rekao da smo pojačani ako ne budu igrali.

 

Jadan trener Vlada, nema kud, moraće sticajem okolnosti da ubaci Holanda u igru.

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, Plajvi said:

Ima neku demonski facu, ona slika kad drži pehar iz Jugoplastike plaši decu

 

FB_IMG_1668016160386.jpg

 

Uvek sam se plašio proćelavih ljudi sa jebenim repom. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

od 14:48

 

s obzirom da je vildoza argentinac, a oni često imaju izlaznu klauzulu na pomen ivanovića, malo je verovatno da će ga čovketm dovesti

 

vrhunski su mu treninzi, izbila bi revolucija 100%

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Kakva prica :D

 

Znaci ako dodje Dusko, prezivece samo Lazarevic i mozda Lazic (jbg stigle ga godine). U prvih mesec dana cemo da saranimo domacu petorku - Radulja, Nedara, Pefi, Petrusev i Dzoni, verovatno i Mirtar. 

 

Kakve takve sanse da prezive imaju Bentil, Martin, Kobra i Ilic. 

 

Vildoza ce to sve da posmatra zabraikadiran u svom BW stanu, a Holand ce da se utopi u masu u nekom trznom centru...

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...