Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Wilde said:

Na kraju ćemo imati najgore od oba sveta: izgubićemo, ali nedovoljnom razlikom da okončamo eksperiment s tzv Jovanovićem.

Smatraš da postoji častan poraz od Zadra na domaćem terenu?

Link to comment
2 minutes ago, Wilde said:

Na kraju ćemo imati najgore od oba sveta: izgubićemo, ali nedovoljnom razlikom da okončamo eksperiment s tzv Jovanovićem.

 

Svaka razlika kojom izgubimo protiv Zadra bez najboljeg igraca na domacem terenu je prevelika.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Wilde said:

Na kraju ćemo imati najgore od oba sveta: izgubićemo, ali nedovoljnom razlikom da okončamo eksperiment s tzv Jovanovićem.

 

Nadam se da će poraz kuci protiv Zadra biti dovoljan...

Link to comment
 
Svaka razlika kojom izgubimo protiv Zadra bez najboljeg igraca na domacem terenu je prevelika.
Apsolutno, ali da je bilo 20 razlike verovatno bi i Čović morao da ga najuri, a ovako ćemo verovatno morati da gledamo ovo mrcvarenje još neko vreme.
  • +1 1
Link to comment

Mislim da mi je ovo prvi put da završnicu gledam blago navijaćući za zvezdinog protivnika, a imali smo fala bogu svakakvih neznalica na klupi i loših timova. Nekako ne štima ništa, nismo uopšte ekipa i vidi se da igrači odrađuju, a neki ni to. Do trenera je, ubeđen sam da ni igrači ne veruju u njega. Nadam se smeni trenera i jedno 2-3 odlaska igrača uz dolazak jednog po želji novog trenera.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Wilde said:
13 minutes ago, harper said:
 
Svaka razlika kojom izgubimo protiv Zadra bez najboljeg igraca na domacem terenu je prevelika.

Apsolutno, ali da je bilo 20 razlike verovatno bi i Čović morao da ga najuri, a ovako ćemo verovatno morati da gledamo ovo mrcvarenje još neko vreme.

Mislim da je ovime samo kupio vreme dok se ne nađe zamena, da je bilo preko 10 verovatno bi ga smenili večeras. Mi ni nemamo u stručnom štabu nekoga ko bi mogao da vodi ekipu dok ne dođe sledeći trener. Epski se Ćoki zajebao.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Mislim da je ovime samo kupio vreme dok se ne nađe zamena, da je bilo preko 10 verovatno bi ga smenili večeras. Mi ni nemamo u stručnom štabu nekoga ko bi mogao da vodi ekipu dok ne dođe sledeći trener. Epski se Ćoki zajebao.

 

Zajebo se Ćoki ko što se zajebo sa Raduljicom. Ništa se on nije zajebo, planski uništava klub.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Wilde said:
12 minutes ago, harper said:
 
Svaka razlika kojom izgubimo protiv Zadra bez najboljeg igraca na domacem terenu je prevelika.

Apsolutno, ali da je bilo 20 razlike verovatno bi i Čović morao da ga najuri, a ovako ćemo verovatno morati da gledamo ovo mrcvarenje još neko vreme.

 

Nikakve razlike nema da li je jedan ili 20 poena razlike, od Covica zavisi. Zvizduci su se culi vec danas, sve i da smo pobedili svima je jasno kuda ide ovaj tim. Ovo izdrkavanje s rosterom i ulogama u timu ionako nisu Jovanovicevo maslo vec Covicevo, Jovanovic je samo kriv zbog toga sto je pristao da ga igraci ovako blamiraju. I to ne glavni igraci nego "zasluzni gradjani".

 

Ovo je cirkus od tima, Jovanovic je samo glavni klovn. Celu utakmicu imamo problem sa skokom u odbrani i zagradjivanjem kosa a Ilic koji je za ono malo minuta sto je dobio sakupio pet skokova u odbrani vise ne vidi parket do kraja utakmice. Ima dve petorke, jednu sa Vildozom i Nedovicem, drugu bez i jednog i drugog, samog je sebe osudio na to da jedna petorka ne moze nista da odbrani a druga nista da ubaci. Martina se setio na 13 minuta pre kraja utakmice kad je Zadar vec imao skoro 20 poena razlike, jedinog centra koji u odbrani nesto moze da uradi a onda ga je na kraju, nakon sto smo s njim pojeli razliku, zaboravio na klupi kad nam je trebalo par dobrih odbrana da preokrenemo utakmicu i umesto njega uveo Petruseva. Rezultat su tri poseda Zadra u poslednjem minutu, faul u napadu Petruseva, kos beka preko njega o tablu i nezagradjivanje onog zadarskog crnca koji nam je uzeo kljucnu loptu.

 

Jovanovic mora da ide ali to nam nece nista resiti jer nijedan ozbiljan trener nece doci da radi sa Covicem i ovom grupom gradjana. Nama treba trener koji ce da posalje Covica u lozu, rastereti ovaj tim drugara pomocnih trenera koji lade jaja pored klupe i raspodeliti uloge u timu na osnovu kvaliteta i forme a ne na osnovu minulog rada. Sanse da to Covic dozvoli su ravne nuli.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kaze trener da Ilic vise nije ulazio po kazni jer je kao mlad igrac trebalo da pokaze vise energije. Nista nije rekao o energiji druge petorke koja je Zadru dozvolila seriju od 16:0.

Link to comment

Dozvoljavao je Radonji, Tomiću i Obradoviću. Videćemo još da li je stvarno upao u ovaj mod o kome piše Nikodije da ga rezultat više ne zanim ili će da pokuša da se izvuče iz govana. Ja stojim pri stanovištu da se zajebao jer ne vidim kako mu ovakav raspad odgovara, ali nisam siguran da će priznati grešku i totalno promeniti pristup. Baš je negledljivo jbg, nadam se će nešto ubrzo promeniti inače će biti teško naterati se da se ovaj tim prati. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...