Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

evo za koji minut počinju utakmice prvenstva srbije u fudbalu pa ne vidim da se iko potresao zbog toga

 

I juče si pomenuo prvenstvo Srbije, al to mi nekako nije uporedivo. Prvenstvo Srbije se i inače igra u komemorativnoj atmosferi i realno malo koga zanima, a ovo bi trebalo da je spektakl. Igrati to danas je baš nekako na silu.

  • +1 1
Link to comment

Dakle... uvesti vanredno stanje, vojska da pohapsi celu vladu i 'ekipu' za 24 sata  da proglasi puc i 90 dana vanrednog stanja .. sve ostalo je Bullshit... prema tome... veceras u 2030...

Edited by DCI Banks
  • Hvala 1
Link to comment

Nikodije piše emotivno i logički u ovom trenutku, ne morate da serete po tome.

Samo se nadam da je volja postojala da se ovo odgodi.

Edited by maheem
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, maheem said:

Nikodije piše emotivno i logički u ovom trenutku, ne morate da serete po tome.

Samo se nadam da je volja postojala da se ovo odgodi.

 

Ma ok, ne mislim da je iko srao, to što neko želi da se igra i da ide ne znači da mu ovo nije teško palo. Samo verujem da je klub mogao ovo da odloži, makar stavio Evroligu pred svršen čin.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, maheem said:

Samo se nadam da je volja postojala da se ovo odgodi.


Koliko znam, raspitivali su se o toj mogucnosti, ali su odmah odbijeni jer navodno nema termina. 

Link to comment

predlog je da se posle utakmice ide na jedno drugo mesto gde bi se pridruzili i drugi ljudi

ako ne sa kamenom, a ono sa cvetom

sanjam

Link to comment

Proglasi navijačkih grupa, standardno operisani od civilizacije. Iscrtali oni svoju, do zla boga ubogu percepciju empatije i morala, i vele, ako mi tako - tako treba i svi.

 

Užasno je što se ovo igra. Trebalo je dati sve od sebe da se odloži. Igračima je ubedljivo najteže, ne znam da li su probali nešto preko sindikata igrača ili slično. Mene bog otac ne bi mogao da natera da igram utakmicu, iako sigurno znam da ima i onih koji drugačije reaguju i koji bi iz inata odigrali utakmicu karijere. Tu bi trebalo da nastupi neki koncept solidarnosti, koji nekako sumnjam da u toj meri ne dopire do menadžmenta ili igrača Reala ili EL. Improvizacije u rasporedu su im onoliko istrenirane od doba korone, ovo je baš jadan izgovor.

 

Gest sa cvetom je skroz na mestu. Ovo ostalo nemam reči. To teranje ljudi u hale u ovakvom trenutku, kada među navijačima ima koliko hoćeš rodbine i prijatelja koji su juče iščekivali satima ispred škole da li su njihova deca ta, ili su samo imali sreće da se ludak okrenuo na drugu stranu. Računaju mučenici da će se polusatnim suzdržavanjem dovoljno uspesti na moralnoj vertikali, pa da imaju kapital da u drugom poluvremenu skliznu uraljući onaj nesretni repertoar. Ne pada njima napamet to da se nekome jednostavno ne gleda košarka i da im se ne peva pa čak ni u drugom poluvremenu.

 

I onda naravno tu ispliva biser tipa da: "nađemo sredinu". Sredinu između čega legende?

 

 

Link to comment

Ipak ne idem. Ne mogu sad sa toliko ljudi na jednom mestu, pogodilo me je ovo više nego što sam mislio. Gledaću na TVu, to mi je barem lakše.

 

Ne osuđujem ljude koji idu, naprotiv. Nadam se da ćemo kvazi kraljevski klub danas da pošaljemo van F4 i da u Kaunasu probamo da dođemo do finala. Ako ne, ostaje i peta u Madridu.

Edited by garmonbozia
  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, garmonbozia said:

🤮🤮🤮

 

Je l' realno da smo i mi hteli da se igra utakmica?

 

 

Tako veli Bodiroga i na sve to je postavljen video bim na Kalemegdanu. Odsustvo empatije level max...

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...