Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Real ima obaveze?! Sta bre nas boli kurac za njihove obaveze? Imali su obavezu i da sportski istrpe ciscenje s terena.
Oni imaju obaveze, a imamo li mi barem pravo na nekoliko dana tugovanja posle nezapamcene tragedije, kad vec nismo imali pravo na proslavu pobede. Ili je njihova utakmica s nekakvom Mursijom preca od toga? Dokle cemo da drzimo high road u odnosu s tom bagrom? Ima li iko u nasem  klubu naznake kicme?

  • +1 5
Link to comment

Idete li na utakmicu danas ? Ja cu preskociti, a drugar sa kojim uvek idem kaze da ce da ide da gleda basket bez navijanja i slicno ... 

  • +1 1
Link to comment

Meni se ne gleda ni na Tv-u..sve se nekako nadam da ce da odloze, otkazu..Nadam se da se igraci osecaju bolje nego ja. Ja samo zelim da se negde sklonim, stisnem svoje dete uz sebe..i tako cutim nekoliko decenija, dok me snaga drzi

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, Lezilebovich said:

Idete li na utakmicu danas ? Ja cu preskociti, a drugar sa kojim uvek idem kaze da ce da ide da gleda basket bez navijanja i slicno ... 

I ja sam odlučio da preskočim, potpuno mi je bizarno da se igra posle ovakve tragedije.

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Lezilebovich said:

Idete li na utakmicu danas ?

ne znam, još nisam odlučio

 

bukvalno jednog trenutka mislim da treba da odem, sledećeg da ne. sreća te odluku mogu da prolongiram maltene do pred početak utakmice


 

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam, još nisam odlučio

 

bukvalno jednog trenutka mislim da treba da odem, sledećeg da ne. sreća te odluku mogu da prolongiram maltene do pred početak utakmice


 

 

3 minutes ago, garmonbozia said:

Isto preskačem. Ne znam da li ću se predomisliti do večeras. Skandal je da Evroliga nije odložila ovo. 

 

Ovo. Plus, nekako ne mogu da zamislim situaciju u kojoj pobeđujemo i šta, kao slavimo?

 

Sve je pogrešno, moralo je da se odloži.

 

  • +1 1
Link to comment

isti osećaj ću imati i ako budem sedeo kući ispred tv-a

 

s tim da je kući mnogo lakše da se npr drekne i “raduje” nego u hali, a verujem da  toliko mogu da se kontrolišem

 

mislim da zaslužuju podršku bar prisustvom, “na kraju sveta da igra partizan…”

 

jbg život je veći od smrti

  • +1 8
Link to comment

Ne znam tačno šta hoće ljudi da postignu sa odlaganjem? Na koliko da se odloži?

Da li će biti bolje i lakše sledeće nedelje? Da li ćete u utorak gledati neki film ili slušati muziku? Da li ćete se u sredu igrati sa svojim detetom i blesaviti? Da li ćete gledati Pink, čitati Kurir?

Ti što su našli danas da morališu, ti mi uglavnom najviše smrde.


Idem da gledam utakmicu i podržim Partizan.

  • -1 3
Link to comment
1 minute ago, Ryo said:

Ne znam tačno šta hoće ljudi da postignu sa odlaganjem? Na koliko da se odloži?


Postiglo bi se ono sto se svuda postize odlaganjima u ovakvim situacijama. Nije momenat da se igra, sta tu nije jasno.

Utakmica je morala da se odlozi za recimo utorak. To je jedino razumno u ovoj situaciji. Partizan je morao da insistira na tome, a ne da pogne vrat jer termini.

  • +1 5
Link to comment

@Ryo

 

Ljudi različito reaguju na ovu situaciju i krajnje razumevanje bi trebalo imati za one koji neće ići i koji žele da se odloži.

 

Jedino za šta nisam, to je spočitavanje ljudima koji će otići na utakmicu. Isto iz razloga koji sam naveo u prvoj rečenici. I to uopšte ne pokazuje nužno nedostatak empatije kod ljudi koji budu išli.

Edited by Milošica
  • +1 7
Link to comment
17 minutes ago, Ryo said:

Ne znam tačno šta hoće ljudi da postignu sa odlaganjem? Na koliko da se odloži?

Da li će biti bolje i lakše sledeće nedelje? Da li ćete u utorak gledati neki film ili slušati muziku? Da li ćete se u sredu igrati sa svojim detetom i blesaviti? Da li ćete gledati Pink, čitati Kurir?

Ti što su našli danas da morališu, ti mi uglavnom najviše smrde.


Idem da gledam utakmicu i podržim Partizan.

Da, bice. Zivot mora ici dalje...Jebeni basket se ne mora igrati dan posle masakra. Nalupetao si se za medalju. 

A za ovo ko najvise smrdi, moze moderacija malo da kanalise.

Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:


Postiglo bi se ono sto se svuda postize odlaganjima u ovakvim situacijama. Nije momenat da se igra, sta tu nije jasno.

Utakmica je morala da se odlozi za recimo utorak. To je jedino razumno u ovoj situaciji. Partizan je morao da insistira na tome, a ne da pogne vrat jer termini.

 

Kako da se odlozi za utorak, kad se u sredu igra peta utakmica, ako je bude bilo?

 

Sto pricas gluposti.

 

Juce se igrao i fudbal, i kosarka, i rukomet, i vaterpolo. I samo je vecerasnja utakmica trn u oku.

 

Kome se ne ide, skroz razumem, ni ne bi trebalo da ide.

 

Ja idem, da podrzim Partizan.

 

Link to comment

da, otprilike ovo što su kums, Milošica i JR Cash napisali, utakmica je morala da bude pomerena za recimo utorak, ali kada se to već nije desilo, nema potrebe prozivati one koji će da odu jer, koliko god to surovo zvučalo, život nije stao, svi smo mi juče nastavili da radimo svoje poslove, da budemo sa svojim porodicama, da živimo svoje živote, a zaista je pogrešno meriti ko je i koliko je pogođen ovom situacijom, svako to hendluje na svoj način

 

 

 

 

 

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...