Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

Jebi ga, odusustvo empatije je svuda, ne samo kod Partizana. Danas bila svadba, čuo trubače, igrale se druge utakmice i danas i juče...

 

Nije kao da će odlaganje išta promeniti - tuga je tu i ostaće. Ja bih voleo da smo odložili.

Edited by garmonbozia

  • Replies 12.3k
  • Views 721k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

Uh bre..teskoba :cry:

S druge strane, ovamo Borac i Mega igraju ligu bez briga, igra se fudbalska liga Srbije i onda Partizan treba da dođe da kaže Evroligi, e aj odložite. Koje bi to tek licemerje bilo.

  • Popular Post

šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.

 

onda se desilo i masovno ubistvo u školi, što me je dodatno i duboko potreslo, kao nekoga ko pripada ovom društvu, ko ovde živi 40 i kusur godina.

 

za odlaganje, iskreno nisam siguran. kao da bi bilo lakše da se igra sledeće srede ili četvrtka. pa realno ne bi. dal bi tad bilo pristojno i primereno da se ljudi raduju i pevaju. gde piše da tuga traje dan, dva, tri ili pet, a posle možemo ko da ništa nije bilo? nekako mi se čini da je to više stvar forme i konvencije, a manje suštine.

 

konačno, odlaganje kao koncept je naš problem. stalno nešto odlažemo, pristojan život, reforme, šta god. iako je dokazano i jasno da život neće da stane, šta god da se dešava. sigurno postoji način da se ovo odigra na način koji bi bio primeren trenutku i bez vređanja onoga što zovemo javnim moralom, nekim društvenim formama i konvencijama.

 

ne osuđujem ljude koji odluče da idu. na svakom lično je da se ponaša primereno trenutku.

 

 

7 minutes ago, garmonbozia said:

S druge strane, ovamo Borac i Mega igraju ligu bez briga, igra se fudbalska liga Srbije i onda Partizan treba da dođe da kaže Evroligi, e aj odložite. Koje bi to tek licemerje bilo.

 

pa ne bi bilo licemerje jer nije kkp odlucivao o tome da se igra fudbalska liga niti borac mega. druga je stvar sasim sto cak ni da su trazili odlaganje, verovatno ga ne bi dobili.

 

svakako je nebitno sad, igrace se, neki ljudi ce otici, neki nece, svako po svom osecaju. ne treba od tog odigravanja utakmice sad praviti nekakav skandal.

Edited by nenad

Zao mi je Ted..neki losi dan bas.

 

Moje saucesce.

Saučešće Ted :’(

5 minutes ago, Ted said:

šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.

 

onda se desilo i masovno ubistvo u školi, što me je dodatno i duboko potreslo, kao nekoga ko pripada ovom društvu, ko ovde živi 40 i kusur godina.

 

za odlaganje, iskreno nisam siguran. kao da bi bilo lakše da se igra sledeće srede ili četvrtka. pa realno ne bi. dal bi tad bilo pristojno i primereno da se ljudi raduju i pevaju. gde piše da tuga traje dan, dva, tri ili pet, a posle možemo ko da ništa nije bilo? nekako mi se čini da je to više stvar forme i konvencije, a manje suštine.

 

konačno, odlaganje kao koncept je naš problem. stalno nešto odlažemo, pristojan život, reforme, šta god. iako je dokazano i jasno da život neće da stane, šta god da se dešava. sigurno postoji način da se ovo odigra na način koji bi bio primeren trenutku i bez vređanja onoga što zovemo javnim moralom, nekim društvenim formama i konvencijama.

 

ne osuđujem ljude koji odluče da idu. na svakom lično je da se ponaša primereno trenutku.

 

 

Druže, primi saučešće.

Zao mi je Tede, primi saucesce i drzi se :sad: :heart:

Saucesce Tede.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.