Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Zvezda - Makabi ABA liga 2003. kad je ubijen Djindjic, prvo je valjda bila pomerena, a nikad se nije ni odigrala

Sad ne znam da li je to bilo zbog dana zalosti ili su se ovi usrali zbog bezbednosne situacije i vanrednog stanja, pisano nam je 20-0

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

FvNK6ByXoAId65L?format=jpg&name=medium

 

pokušavam da se setim, da li su se ranije odlagale utakmice kada bi bio dan žalosti?

 

realno bi trebalo samo saopštiti Evroligi da ne može da se igra sada i to je to, a to je nažalost nemoguće

 

 

 

Ali sutra nije dan zalosti

Link to comment

Ja nisam za odlaganje sportskih/kulturnih dogadjaja, u ovakvim slucajevima.

Nakon ovakvih tragedija, najbolje je da zivot ide dalje. Hteli mi to priznati ili ne.

Za sve je bolje tako. 
 

 

  • +1 1
Link to comment

Možda, da, ali...meni se trenutno apsolutno fućka da li ćemo mi sad da pobedimo ili ne, a ovo je trebalo da bude kruna sezone. Pri tom sam ja tu nebitan posmatrač, prenesi to na igrače i Željka...mislim, kontam da su i igrači Reala ljudi i nije im svejedno kad ovako nešto čuju, ali ipak imaju distancu u doživljaju, jer nije u njihovoj kući.

 

Ma strašno.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Djuro said:

Ja nisam za odlaganje sportskih/kulturnih dogadjaja, u ovakvim slucajevima.

Nakon ovakvih tragedija, najbolje je da zivot ide dalje. Hteli mi to priznati ili ne.

Za sve je bolje tako. 
 

 


To moze, ali od nekog utorka recimo. Ne mora bas sutra da se igra. Nece Evroligi pasti kruna s glave ako se eventualna peta odigra nekoliko dana kasnije.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Poserem im se i u EL i sve...Osmoro dece je ubijeno!

pa evo trenutno se igra utakmica kupa srbije u fudbalu, i prvenstvena utakmica u košarci

  • +1 6
Link to comment
pa evo trenutno se igra utakmica kupa srbije u fudbalu, i prvenstvena utakmica u košarci

Pa poserem se i njima u usta. Što si ti mislio da bi njih izostavio?



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment

Dobro brate ne paranoiši. Ubiće vas opsesija da vam svi rade o glavi.
Ništa, neću vas više uznemiravati...



....shiit has hit the fan.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Za zemljotres u Turskoj su odlozili par kola bese? 
Nije za poredjenje, al ne vidim da ovde nema prostora za odlaganje. Otici ce utakmica u napetost, neizvesnost, bice jako degutantno. Nemoguce da toliko nema razuma

Link to comment

Da li je bilo razgovora o odlaganju utakmice?

 

"Ne znam šta da kažem, problem je termin. Kada bi mogli da igramo? Real ima obaveze, sve to bi dovelo do neverovatnih pomeranja... Ne znam, nije pitanje za mene, svi smo u šoku... Koliko sam ja shvatio, igraćemo utakmicu", zaključio je Željko Obradović

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...