Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Moze i peta da se pomeri dva dana. Nisu termini Evrolige bogom dani.

Meni se cini da se ti raspravljas sa budalama s tvitera koje misle da je dan zalosti pomeren zbog utakmice, a da ne citas sta se ovde pise. 

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Ryo said:

Ne znam tačno šta hoće ljudi da postignu sa odlaganjem? Na koliko da se odloži?

Da li će biti bolje i lakše sledeće nedelje? Da li ćete u utorak gledati neki film ili slušati muziku? Da li ćete se u sredu igrati sa svojim detetom i blesaviti? Da li ćete gledati Pink, čitati kurir?

Ti što su našli danas da morališu, ti mi uglavnom najviše smrde.


Idem da gledam utakmicu i podržim Partizan.

Čisto sumnjam

  • +1 4
Link to comment

Meni je ova utakmica jedino čemu se barem malo radujem ova dva dana, ventil da se izderem i izbacim frustraciju zbog svega što se desilo i zbog svega što čitam po internetu... a i same pomisli s kakvim nesojem i živimo i kakav nam jednaki nesoj vlada. S druge strane Euroligu baš briga da nađe rešenje, Euroligu koju vodi "naš" čovek nažalost. Lagano bi oni registrovali 20:0 za Real da kažemo nećemo da igramo i sto posto udarili druge kazne i sankcije... 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 nema potrebe prozivati one koji će da odu jer, koliko god to surovo zvučalo, život nije stao, svi smo mi juče nastavili da radimo svoje poslove, da budemo sa svojim porodicama, da živimo svoje živote, a zaista je pogrešno meriti ko je i koliko je pogođen ovom situacijom, svako to hendluje na svoj način

 


To se podrazumeva. Niko ovde ne proziva bilo koga.
 

45 minutes ago, arheolog1981 said:

Meni je ova utakmica jedino čemu se barem malo radujem ova dva dana, ventil da se izderem i izbacim frustraciju zbog svega što se desilo i zbog svega što čitam po internetu... a i same pomisli s kakvim nesojem i živimo i kakav nam jednaki nesoj vlada. S druge strane Euroligu baš briga da nađe rešenje, Euroligu koju vodi "naš" čovek nažalost. Lagano bi oni registrovali 20:0 za Real da kažemo nećemo da igramo i sto posto udarili druge kazne i sankcije... 


Postoje nacini da se pritisne Evroliga. Nije ni njima u interesu da ispadnu bezdusni skotovi.

Link to comment

Ajde neka ne bude ni utorak, moze da se odlozi za ponedeljak, kad prodju tri dana zalosti, bar to da se ispostuje, i opet ostaje sasvim dovoljno vremena da se organizuje sve ostalo za utakmicu u sredu. Ovako kome je danas i do igranja i do gledanja i do navijanja.

Link to comment

Kako da vam kazem, jebe se Evroligi za zrtve u Beogradu. Najbolje sto mozemo da uradimo je da se useremo u zivot ovim govancima iz Madrida koji ne znaju da gube i odemo na F4.

  • +1 5
Link to comment

pišemo ovde a bez da imamo osnovne informacije, šta je partizan tražio od el, šta su oni odgovorili, kakav je stav reala(to pretpostavljamo)…

 

  • +1 4
Link to comment

Jedino dostojanstveno i časno bi bilo da su rekli "mi danas ne možemo da igramo, a vi pobedite službenim rezultatom ako vas nije sramota"

 

  • +1 2
  • -1 3
Link to comment

Opet bi bilo malicioznih komentara kako se kao to uradilo da bi se igralo sa Panterom u poslednjoj itd.
Kao što sad posle svega ispade da kkp treba da dokazuje da je Egzum stvarno povređen.

Treba otići u halu. Ne treba pevati celu utakmicu i tjt.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Nikodije said:

Jedino dostojanstveno i časno bi bilo da su rekli "mi danas ne možemo da igramo, a vi pobedite službenim rezultatom ako vas nije sramota"

 

ni pre par meseci se u grčkoj nisu odlagale utakmice kada se desila ona autobuska nesreća sa decom na ekskurziji, niti su pao i oly rekli mi ne možemo da igramo

nosili su crni flor, bio je minut ćutnje

 

 

ako je bilo kako uporedivo…

  • +1 2
Link to comment

koliko bi EL boleo kurac da smo tražili bilo šta govori dovoljno da ni na njihovom sajtu, ni na Fejsbuku, nema ni reči podrške Beogradu.

 

Link to comment

evo za koji minut počinju utakmice prvenstva srbije u fudbalu pa ne vidim da se iko potresao zbog toga

 

 

e

@copkillah

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...