Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

E sad nesto razmišljam... da je priznat onaj koš kad su dirali obruč a sudija prihvatio challenge bilo bi možda i drugačije.

  • Replies 12.3k
  • Views 721k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

Just now, Lezilebovich said:

Vidno ga je Exum ignorisao u napadu u tih par minuta :(


E to sam i ja primetio, nije mi jasno što, Tristan ima dobru praćku.

 

Previše puta nam se dešavalo da ostane 5s do kraja napada, a mi daleko od koša u neizgradjenoj akciji. To i čini mi se previše respekta za Tavaresa, nekoliko puta smo imali otvoren put za ulaz, a mi vraćali loptu van. Treba to koristiti, ideš u meso pa šta bude - biće neka banana, ali možda bude i faul. 

A jel može neko da mi objansni šta radi i čemu služi Papapetru u ovoj ekipi? 

Ja ama baš ništa od njega nisam video - u jednom trenutku sam mislio da je neki specijalac u odbrani ili tako nešto, kad ono ništa. 

5 minutes ago, goofs said:

To i čini mi se previše respekta za Tavaresa


Smajli je otrov za njega, ekstremno mu ne odgovara kao matchup u odbrani, moze da ga jebe kako oce

Tavares im je nabio nesigurnost svima onom bananom na Ledeju na pocetku, jednom je i Naneli krenuo na ulaz da siluje pa ga je ovaj zalepio isto 

Rodjen za Evroligu, u NBA nema sta da trazi 

2 minutes ago, Plajvi said:


Smajli je otrov za njega, ekstremno mu ne odgovara kao matchup u odbrani, moze da ga jebe kako oce

Tavares im je nabio nesigurnost svima onom bananom na Ledeju na pocetku, jednom je i Naneli krenuo na ulaz da siluje pa ga je ovaj zalepio isto 

Rodjen za Evroligu, u NBA nema sta da trazi 

 

Ma jeben je Tavareš mnogo - ume da igra, ima onolike ručerde, relativno brz - teško mu pobegneš u reketu - sinoć je više puta blokirao šuteve - uf, mnogo mi se ne svidja :D

Isto tako, mnogo mu se toleriše spavanje u reketu. Dominantan je igrač, ali ga i štite sudije dosta. 

Edited by garmonbozia

Nije problem što je zelen, nego što ne može ništa da odbrani. Ne zato što neće već zato što fizički nije u stanju.

Visoke ne može braniti jet je preslab, niže zato što je prespor.

Jedne od najsporijih nogu koje sam vidio.

 

Edit:Tristan.

Edited by BWA

7 minutes ago, Plajvi said:


Smajli je otrov za njega, ekstremno mu ne odgovara kao matchup u odbrani, moze da ga jebe kako oce

Tavares im je nabio nesigurnost svima onom bananom na Ledeju na pocetku, jednom je i Naneli krenuo na ulaz da siluje pa ga je ovaj zalepio isto 

Rodjen za Evroligu, u NBA nema sta da trazi 

Videćemo. I meni deluje da se Tavares ne bi snašao u NBA, ali Edin kaže da je jedini igrač iz Evrolige za kojeg se NBA klubovi interesuju.

 

Što se Smajlija tiče, napadački je otrov za svakog centra u EL. Može samo sebi biti najveći protivnik. Glava čini mi se polako dolazi na mesto, ali mora raditi na kondiciji.

Edited by Milošica

Smajli će posle ovog leta i priprema biti skroz druga zverka.
Tristanu budućnost vidim na poziciji pet. Ako fizički bude mogao da isprati zahteve za tu poziciju.

imho, nece sutra ni biti utakmice

a i ne treba

2 minutes ago, cedo said:

imho, nece sutra ni biti utakmice

a i ne treba

 

biće, bez muzike i minut ćutanja, javiše

 

1 minute ago, copkillah said:

 

biće, bez muzike i minut ćutanja, javiše

 

koje je objasnjenje? evroliga i kalendar, picka im materina

Just now, cedo said:

koje je objasnjenje? evroliga i kalendar, picka im materina

 

pa, verovatno da zabole kita Evroligu, kalendar je svetinja

Ne treba da se igra sutra, makar predali

Ili mozda da se igra u atmosferi takvoj da se cuje skripanje patika

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.