Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Meni, nakon citanja ovoga, deluje kao da je Exum tu da radi ono sto je ludi Kuruc trebalo da radi prosle sezone, samo da nije toliko lud.

  • +1 1
Link to comment
Meni, nakon citanja ovoga, deluje kao da je Exum tu da radi ono sto je ludi Kuruc trebalo da radi prosle sezone, samo da nije toliko lud.
Nije takav igrač, gledao sam ga protiv Reala u plejofu.

Recimo da bi vredelo da mali Glas uči od njega, ako ga licenciraju
Link to comment
23 hours ago, johan nagel said:

 

 

Ако не дође плеј онда опет играмо без истог сем ако Мадар не напредује драстично, а ако дође онда се негде ствара гужва на тим спољним позицијама и вероватно ће се пикати доста смолбола где ће Егзум номинално бити тројка.

 

Ako dođe čisti plej, što se iskreno nadam, Glas kao višak spoljnjeg igrača ide negde na pozajmicu. Ili ostaje ali da bude u Miletić modu. Iovako će nam trebati više od 12 igrača za tih 60 i kusur utakmica koje nas čeka sledeće sezone.

Link to comment

jeste, bar iskustvo tako govori

 

 

eventualno se sat, dva pred potpis počinje sa provlačenjem nekog imena, i onda klub potvrdi

 

do sada u 100% slučajeva potvrđeno, bar ovih tzv 💣

Link to comment

Odličan igrač a nije ni skup, naročito ako imamo u vidu inflaciju.

Neznatno mu je povećana plata pa očekujem da pruža još bolje partije nego u prethodnom periodu.

 

Edit: stipendija, ne plata.

Edited by BWA
Link to comment

Ocekivao sam da to bude prvi potpis nakon sto je zvanicno objavljeno da cemo igrati Evroligu, ali zapravo nije bilo nikakve dileme. On je zeleo da ostane da radi sa Zeljkom, Zeljko s njim. Bice sigurno samo bolji posto je period privikavanja prosao.

  • +1 3
Link to comment

Brat je Lesor, poseduje  tu neku zivinu i nekanalisanu energiju i ucinice saigrace angazovanijim i  boljim. Kidace nam i zivce nekim svojim sumanutim potezima ali to je sto bi se reklo deo paketa. Sad jos da dovedemo prvog centra pleja i trojku

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...