Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Значи није довољно што је дрес покретна реклама него дај и неко накарадно име.. ‘Кк Партизан Моцарт бет’ јбт живот као да смо неки ципирипи клуб типа Мега лекс.

 

Плус фудбалски клуб на једном рукаву рекламира моцарт а на другом сокер. Да ми је знати колике паре им дају за све то.

Edited by johan nagel
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Значи није довољно што је дрес покретна реклама него дај и неко накарадно име.. ‘Кк Партизан Моцарт бет’ јбт живот као да смо неки ципирипи клуб типа Мега лекс.

 

Плус фудбалски клуб на једном рукаву рекламира моцарт а на другом сокер. Да ми је знати колике паре им дају за све то.

 

bili smo nekada i Partizan ICN, bili smo i mts.

 

biće da su ta sranja nužnost na određenom nivou. da se razumemo, kladionice prezirem, da se ja pitam ne bi ni jedna postojala i potpuno me zabole što bi to bilo kontra nekih principa tržišta isl. kao što mi se gade i mnoge druge stvari. moj rodni grad se pretvorio u naselje fastfudova, picerija, kafića, prodavnica mobilnih telefona, frizeraja, pedikira, jeftine plastike, kladionica, banaka i osiguravajućih kuća. dupe bih dao da mogu da izađem i prošetam mojom ulicom, a da ona izgleda onako kako je izgedala pre 30 ili 35 godina. bio bi mi to najlepši dan u životu.

 

tako da, ovo je samo logična posledica vremena i sistema u kome (na žalost) živimo. sve se pretvorilo u pokretnu reklamu, iza svakog ćoška vreba neka "ponuda", teško da je jedan košarkaški dres mogao da izbegne takvu tužnu sudbinu.

Edited by Ted
Link to comment

Знам, и то додавање имена спонзора на име клуба ми је увак било катастрофа колико год да у кошарци то и није баш толико редак случај.

 

Али ако већ мора, Партизан Нис ми је свакако прихватљивије од Партизан Моцарт бет.

 

А Лимар ко лимар је предузетник и у његовом свету се све врти око пара и профита. Нема ту места за естетику, не дај боже неку традицију, назвао би тај клуб по коме год само ако плате довољно, и још седам реклама би накачио на дрес ако треба.

  • +1 2
Link to comment

setimo se samo taljanskih klubova tamo od 80-ih do dan danas.

tracer, philips, armani,

knorr..

indesit, scavolini i razna druga imena.

ovo sa mozzart bet je jedna od stvari koja mi nece umanjiti ljubav prema klubu.

samo neka radiatketing.

druga je stvar sto kod nas rade samo kladze, frizeraji, apoteke i pekare.

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, bradilko said:

setimo se samo taljanskih klubova tamo od 80-ih do dan danas.

tracer, philips, armani,

knorr..

indesit, scavolini i razna druga imena.

 

 

Banco di Roma :laugh:

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, bradilko said:

setimo se samo taljanskih klubova tamo od 80-ih do dan danas.

tracer, philips, armani,

knorr..

indesit, scavolini i razna druga imena.

ovo sa mozzart bet je jedna od stvari koja mi nece umanjiti ljubav prema klubu.

samo neka radiatketing.

druga je stvar sto kod nas rade samo kladze, frizeraji, apoteke i pekare.

 

 

Mene je izuzetno nerviralo kod Italijana (a i neki Spanci su to radili), sto potpuno promene naziv, nije samo da prilepe sponzora na svoje ime, pa ne mozes da pohvatas vise ko je tu sta. Knor, Kinder, Buckler, Teamsystem, Skiper, pa nosite se u sto falusa.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Да не давим више о томе али сад сам извалио да се у Аба Адмирал бет лиги, такмиче још наш братски клуб Борац Моцарт као и Фмп Меридиан.

Мега је издала па сад више нису део Моцарт генга него некакав МИС.

 

Такође и Звезда носи Сокер на дресу али ето не зову се Звезда Сокер, него Звезда Мтс ваљда.

Link to comment

Nema drzave u kojoj je ta vrsta kocke toliko prisutna, nisam nesto puno proputovao do sada u zivotu, ali nisam ni malo.

Nista me vise ne cudi, sledece ce biti da otvaraju klinike za borbu protiv bolesti zavisnosti koje ce oni sponzorisati.

 

ontopic - Zelimir rekao da imamo problema, spusta loptu, Cibona je uvek bila nezgodno gostovanje, ocekujem tesku utakmicu i standardno mucenje

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...