Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

14 minutes ago, Ted said:

ko je ovaj Dimitrijević? jebe nas uzduž i popreko!!!

Mozda smaraju te price, ali Nenad je Partizanovac od malih nogu.

 

Bio je odlican i u Huventudu i u Valensiji, sada u Uniksu ocekujem eksploziju a sledece sezone ozbiljnu ulogu u nekoj EL ekipi(ne znam kakvo je trajanje ugovora).

 

Vidi se da strasno fale Egzum i Avram da probiju prvu liniju. Lesor je napredovao(osim u bacanjima), Papapetru i Naneli ozbiljan IQ.

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

Taman rekoh protivnik po meri, al usra nas dimitrijevic, videcemo na sta cemo da licimo u takmicarskim utakmicama

kidaćemo, nema razloga da bude drugačije

 

utegnuće to željko

  • +1 3
Link to comment

uf.....ništa ovo ne valja i ne izgleda dobro

 

izvesni Dimitrijević izgleda kao Džordan protiv naše odbrane, dao je koš kad je hteo i kako je hteo

 

što se nas tiče, računajući prethodnu sezonu i ovo što sam do sada gledao, gotovo sve izgleda kao ista utakmica. kretanje igrača u odbrani izgleda kao kad bih stavio pet kuglica u teglu i protresao je jako. leti se levo-desno, gore-dole, bez nekog vidljivog smisla. svaki protivnik koji ima barem dva igrača koji mogu da ubace za tri neometani, uglavnom će da nas napuni, osim ako nema ekstremno loš dan. dva tri brza dodvanja i uvek je neko sam kao duh. ustvari ne neko, nego po pravilu onaj ko tu i treba da se nađe i da puni neometan.

 

3 minutes ago, Milošica said:

Mozda smaraju te price, ali Nenad je Partizanovac od malih nogu.

 

Bio je odlican i u Huventudu i u Valensiji, sada u Uniksu ocekujem eksploziju a sledece sezone ozbiljnu ulogu u nekoj EL ekipi.

 

pa što ga ne dovedosmo u pičku materinu, kad nam takav treba i naš je, a i možemo da platimmo pristojno. verovatno ne bi imao ništa protiv da igra EL.

Link to comment
Just now, Ted said:

pa što ga ne dovedosmo u pičku materinu, kad nam takav treba i naš je, a i možemo da platimmo pristojno. verovatno ne bi imao ništa protiv da igra EL.

Izuzetno je slican Madaru. I po stilu igre i po godinama.

 

Napisao sam svoja velika ocekivanja u vezi njega, ali razumem Zeljka zasto nije hteo obojicu u EL Partizanu.

Link to comment
8 minutes ago, ZokiAsov said:

Taman rekoh protivnik po meri, al usra nas dimitrijevic, videcemo na sta cemo da licimo u takmicarskim utakmicama

 

Realno nas je onaj Zbanov resio, prvo izbacivanjem Panera iz igre i generalno je utegao njihovu odbranu punu rekreativnih defanzivaca.

 

Ja sam se bas iznervirao, delom sto mi je pao tiket za pola jebena kosa, a drugim delom sto smo odigrali bas losu utakmicu izuzimajuci nekih 10ak minuta prvog poluvremena.

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...