Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

pa meni su objasnili da izvensni Dimitrijević nije baš izvesni, nego relativno dokazan igrač, igrao je negde po Španiji, sad je u Uniksu. a još su  mi objasnili i da je Partizanovac. po tim parametrima ne bi trebao da bude nikakav minus u odnosu na Aleksu npr.

Edited by Ted
Link to comment

Bacio sam pogled na cene za Žalgiris vs Virtus.

Nivo 400 centar (kod njih ima šest sektora, ali uzimam prosek) je 15,5 evra, znači 1800 dinara. // kod nas 1700

Nivo 400 bočno (opet 6 sektora i prosek) je 7 evra, što dođe malo preko 800 dinara. // kod nas 1300
Najjeftinija karta 5,70 evra (na slici svetlo plavo B)
Standard 2 je 23,7 je ~2800 rsd. // kod nas 2000

Centralni sektori na donjem nivou nisu za poređenje jer su drugačije podeljeni, ali evo raspon. Kod njih najskuplja 55,60 (6500), a najjeftinija 27,30 (3200) // kod nas 7500 i 3500
Prosečna plata u Litvaniji malo preko 1000 evrića, kod nas malo ispod 600.

image.png.2c2201393c18b81da69b16b027f55aa3.png

edit:
Bacio sam pogled i na utakmicu sa Barselonom. Karte su skuplje fino. Najjeftinija 8,90, a najskuplja 70 evra (računam one sektore kao gore). 

Edited by smooth.Op
  • +1 2
Link to comment

za aleksu je bilo prvo polovina novembra(još mesec i po) a za smajlija se nije znalo

 

nego šta se dešava sa glasom i on je povređen

 

 

jbg moraće afro braća da povuku od početka sezone

 

 

e

iz nekog razloga kasne sa promocijom dresa, navodno sponzor, promocija će biti posle zagrebačkog klasika

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ако Смајлија мане до нове године то значи да смо спали на четири висока од којих је један млађани Тристан. Папапетру капирам може да покрије неке минуте на 4 али танко је то за евролигу, тањушно је било и са здравим Смајлијем а камоли сада.

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...