Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

17 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa dobro, imao je i Filip Covic ovakve partije (sad sam pogledao bas protiv nas drzi rekord sa 14 ass), pa i onaj Pavkovic. Nije da se nikad nije desilo..

Ne, nije ni priblizno organizovao sa ovakvom lakocom napade ... Ovoj decko je jednostavno talentovan

Link to comment

Eno navijači KKP razočarani Egzumom.

Komentari idu do onog čuvenog "nije košarkaš" a sve to nakon jednog zvanicnog meča.

Ima ih koji bi sad na prvu zamijenili Egzuma za Kapostu.

Cirkus živi.

  • Haha 3
Link to comment

Dobro, verni su tradiciji. Kad nas neki anonimus natrpa, odmah bi ga doveli, jer je bolji od svih nasih bekova zajedno. Tako i sad sa Bornom. Umrem od smeha kad procitam kako je raspala Cibona u stanju da iskopa takav biser, a mi ne mozemo, jer su valjda Zeljko i Savic slepci..

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Pa dobro, imao je i Filip Covic ovakve partije (sad sam pogledao bas protiv nas drzi rekord sa 14 ass), pa i onaj Pavkovic. Nije da se nikad nije desilo..

Na njega me malo i podseća:D

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, BWA said:

Eno navijači KKP razočarani Egzumom.

Komentari idu do onog čuvenog "nije košarkaš" a sve to nakon jednog zvanicnog meča.

Ima ih koji bi sad na prvu zamijenili Egzuma za Kapostu.

Cirkus živi.

Za sad bukvalno ništa ne može da se zaključi sem da je neko opšte očekivanje da se u dogledno vreme steše kako bi bio više plej. Ako bi morao da nagadjam što je stvarno gledanje u pasulj (bar dok se oktobar ne završi) ne bi rekao da će da prodje kao Kuruc ili Dangubić, ali će Naneli i PPP biti značajno bolja pojačanja od njega.

  • +1 1
Link to comment

Него браћо како ћемо да гледамо евролигу ми који немамо Ђилас/Шолак тајкунску кабловску? Нема шансе да се јебем са стримовима.

 

Је л’ гледао ико на овом евролигатву, 3800 за целу сезону делује више него прихватљиво ако то шљака регуларно.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Za sad bukvalno ništa ne može da se zaključi sem da je neko opšte očekivanje da se u dogledno vreme steše kako bi bio više plej. Ako bi morao da nagadjam što je stvarno gledanje u pasulj (bar dok se oktobar ne završi) ne bi rekao da će da prodje kao Kuruc ili Dangubić, ali će Naneli i PPP biti značajno bolja pojačanja od njega.

 

To sto si napisao je MO Dante Exuma, jos od njegovih dana u NBA. Isporuci on uvek nesto, i to nesto nije toliko lose, ali nikada nije ono sto se od njega ocekivalo.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...