Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

48 minutes ago, Lord Stef said:

Ovaj Kapusta bi lagano isao na 20+ asistencija da mu nisu saigraci prodali gomilu otvorenih suteva

samo je aranitovic promasio bar 5 suteva.

dobar i ovaj mali jovanovic kod nas. lepo gradjen.

naneli odlicno pojacanje ali papapetru pravi fighter

Edited by bradilko
  • +1 1
Link to comment

jebavao me strim pa više nisam gledao nego što jesam, sad gledam statistiku i neverujem da je brat trifa pokidao sa indx 24

 

kada je pričao o povređenim igračima želimir je spomenuo i glasa. a to nije prvi put stalno je nešto polupovređen, kljakav, a vidim da je danas igrao 6 i nešto minuta

 

jel se zna šta je sa njim?

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Danas se drao nešto na njega u fazonu “to je zato što nisi igrao košarku 5 meseci”

jebeš ga sad, pa ako nije igrao što je kljakav to je jedno, a ako nije igrao što mu ovaj nije davao minute to je opet drugo, al ni jedno nije za to da se želimir dere na njega

 

mora da je nešto treće

:dry:

Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jebavao me strim pa više nisam gledao nego što jesam, sad gledam statistiku i neverujem da je brat trifa pokidao sa indx 24

 

kada je pričao o povređenim igračima želimir je spomenuo i glasa. a to nije prvi put stalno je nešto polupovređen, kljakav, a vidim da je danas igrao 6 i nešto minuta

 

jel se zna šta je sa njim?

Deblji je od egzuma i ne moze vola da ubode, al drago mi je sto nije otpisan

Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Danas se drao nešto na njega u fazonu “to je zato što nisi igrao košarku 5 meseci”

E da to sam čuo, ali pre toga štucnuo strim pa nisam skontao kome priča.

Link to comment

krlja se burek kod ljupčeta i cepa kokiška po jokićevom receptu

i njega ćemo u čigotu na mini pripreme ko bucutm

 

 

kad se ovde priključi brt yam, smajli i aleksica, a bucko stešetm ima da bude harlem globetrotters

ima da nema zime

Link to comment

Borna Kapusta telo kao kod rekreativca koji nekad adigra basket sa drustvom ali zato neverovatan IQ i osecaj za igru (asistencije u rangu Tea iz najboljih dana) ... Igrao nekada za mladje kategorije Hrvatske(osvajao medalje) a sta se dogodilo sa njim posle toga i sto je igrao samo u nekim hrvatskim Zlatokosama  , nije mi jasno ...

Link to comment

Pa dobro, imao je i Filip Covic ovakve partije (sad sam pogledao bas protiv nas drzi rekord sa 14 ass), pa i onaj Pavkovic. Nije da se nikad nije desilo..

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa dobro, imao je i Filip Covic ovakve partije (sad sam pogledao bas protiv nas drzi rekord sa 14 ass), pa i onaj Pavkovic. Nije da se nikad nije desilo..

Miljan Pavković i Žuća Mitić - Stokton i Meloun za siromašne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...