Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ćuti...ode Kasalica, ali i Tenk. Jebati naš kostur...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Odlazak tenka se podudara sa napadackom igrom 😁

Vujadinovic odlican stoper sa jednom manom, spor.

Kada nije igrao vise nego uspesno ga je menjao Yamkam i nismo gubili. On je odlican stoper, krivo mi je zbog odlaska ali Boze moj, nije nezamenjljiv.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Fali nam desetka! Posle Cakija nismo imali igrača koji zna da podeli loptu!
Pukovčanin bi bio odlično rešenje. 
E pa sad će traži više nego prošle godine....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, RealNIš said:

Fali nam desetka! Posle Cakija nismo imali igrača koji zna da podeli loptu!

Pukovčanin bi bio odlično rešenje. 

Uvek !!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Nego nema ga onaj najavljeni levi bek od pticice a ima ga neki drugi igrac, Abdul, Ahmed... [emoji3166]
To je opet neki sa interneta [emoji23]
Inače, pored standardnog i redovnog Owusu Sanfula ove godine ne mogu da se otkačim od nekog Joela Awoundja...[emoji1787]... neumorni Nigerijci..ili šta li su

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

A be...ovi navatali Stolicu...msm Prtz...možda se borimo i za LŠ ove sezone [emoji848]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, RealNIš said:

Radnički su po završetku prošle sezone napustili Vujadinović, Kasalica, Kovačević, Pavlov i Stanković, a prva pojačanja će početi da pristižu u narednim danima.

Da ne zaboravimo i ev. odlazak Mitrovića.....

 

Brine me ova rečenica:

Quote

 Ne treba puno menjati u ekipi koja je bila četvrta u Superligi Srbije, ali trebaće nam nekoliko novajlija, kako bismo pojačali konkurenciju. Ja sam ljudima koji vode klub predočio na kojim pozicijama bi trebali da se pojačamo i verujem da ću dobiti te igrače do 19. juna, kada putujemo na glavni deo priprema u Sloveniju.

Znači pare nema i radimo po starom...skupljamo igrače sve dok traje prelazni rok....a to mož se oduži.

Link to comment
9 hours ago, Constantin said:

Radnički su po završetku prošle sezone napustili Vujadinović, Kasalica, Kovačević, Pavlov i Stanković, a prva pojačanja će početi da pristižu u narednim danima.

Da ne zaboravimo i ev. odlazak Mitrovića.....

 

Brine me ova rečenica:

Znači pare nema i radimo po starom...skupljamo igrače sve dok traje prelazni rok....a to mož se oduži.

Šta ja rekoh pre desetak dana . I još ima igrača koji su pod znakom pitanja . Ali tu je spremna ekspedicija maturanata omladinske škole koja će bar videti Sloveniju. . .

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...