Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ali mladi U19 nema nigde...poluvreme, vodimo 2:0...strelci Lazić i Motika.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Ali mladi U19 nema nigde...poluvreme, vodimo 2:0...strelci Lazić i Motika.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


 

Nema nas trazim

Link to comment
Nema nas trazim
Možda na neku Norvešku TV...3:0 u 47. Ratkov.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Plavi

Da  je plavi dobar  bio bi pozvan da preuzme klupu. . . Samo kod nas to ima , da se uče na deci . Realno tim putem je i Sivić išao ...

Link to comment
Možda na neku Norvešku TV...3:0 u 47. Ratkov.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

I na kraju, jedva 3:2...delimo prvo mesto, za sada, sa Ukrajinom koja ne u 90+ uspela da obezbedi pobedu 2:1, a celo drugo poluvreme imala igrača više. Ne volim, u bilo kom takmičenju da smo u grupi s aUkrajinom..od pesme evrovizije do svetskog šampionata...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Da  je plavi dobar  bio bi pozvan da preuzme klupu. . . Samo kod nas to ima , da se uče na deci . Realno tim putem je i Sivić išao ...
Još dvesta godina se ništa neće promeniti...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ma Kakav Kaludjerovic, spao je na prosek. Mnogo godina ima ...

I ja sam slab na njega. Moze on jos sezonu-dve da odigra kako treba.

Kaze Matijasevic da ne dolazi Marijanovic kod njih, nesto mi govori da ce kuci:ajde:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, El pibe said:

 

Kaze Matijasevic da ne dolazi Marijanovic kod njih, nesto mi govori da ce kuci:ajde:

Nisu se dogovorili za pare...."težak" Pukovčanin....:D

Link to comment

Još 5 sati do prozivke. Radost dece u isčekivanju da se slikaju na prozivci uz hvalospeve uprave kako su za razvoj omladinske škole. Već vidjeno kao Bolji život reprizirano bezbroj puta samo što posle par dana  više liči na OTPISANE

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Još 5 sati do prozivke. Radost dece u isčekivanju da se slikaju na prozivci uz hvalospeve uprave kako su za razvoj omladinske škole. Već vidjeno kao Bolji život reprizirano bezbroj puta samo što posle par dana  više liči na OTPISANE

Da li će i ove godine, kao prošlih, na put priprema krenuti desetak, pa i više omladinaca, uz priču zvanu "zalog za budućnost" i kad počne prvenstvo od njih desetak dvojica-trojica biti na klupi, naravno da od 27-30 igrača od kojih će u prvom kolu startovati trojica, starosedeoca. Par dana pre početka prvenstva "bombastična" (samo pitanje je kome) pojačanja za koje ćemo brinuti da li će biti spremni za prvo kolo....

Link to comment

Nadam se da nece biti mnogo odlazaka i to onih kljucnih. I to bi bio veliki pomak, da jednom zadrzimo kostur tima.

 

Link to comment
Nadam se da nece biti mnogo odlazaka i to onih kljucnih. I to bi bio veliki pomak, da jednom zadrzimo kostur tima.
 
Meni je Vujadinović bio "pola tima"...80% odbrane...sadašnji kostur mi se ne svidja uopšte...osim Stefana Mitrovića, pod uslovom da se ozbiljno porazgovara s njim, sve ostalo je ispod proseka...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...