Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 hours ago, Constantin said:

Vujadinović, Pavlov, Kovačević, Stanković i Kasalica...pod znakom ? su Mitrović i Škrbić.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ko kaže da je Škrbić pod ? Dečko se još nije ni oporavio od povrede

Link to comment
9 hours ago, Covekizstruke said:

Ko kaže da je Škrbić pod ? Dečko se još nije ni oporavio od povrede

Postoje zainteresovani klubovi za Mitrovića i Škrbića....

Postoje igrači koji nisu produžili ugovore ili im ističu...

Postoje igrači koji smatraju da su zaslužili da imaju "bolje" ugovore od trenutnih...

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Gradina said:

Ja ću da ćutim kao da ništa ne znam

Aj ti...samo zajebavaš...:D...šta smo rekli za one koji znaju, al ne smeju da kažu...:violina:....nego reče neko u komentarima na stranici (nezvaničnoj) da se ipak pregovara sa Saletom Marjanovićem...zna li se šta...pitam za drugara.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Još jedan "napadač" koji u ukupnom učinku ima više žutih kartona nego postignutih golova.....pa dobro. Uskoro će 30. rodjendan...ispunjava uslov.

Mada, ne mora to ništa da znači! Starleta kad je dolazio kod nas bio je sa katastrofalnom statistikom, a nije bio loš posle!

Link to comment
1 minute ago, RealNIš said:

Mada, ne mora to ništa da znači! Starleta kad je dolazio kod nas bio je sa katastrofalnom statistikom, a nije bio loš posle!

Ja mislim da je to do vode...ova naša niška voda lekovita. Ljudi ne moraju da idu ni u Mokru, kod Palanku,ni u Tumane....izdeu jednu pljesku kod Lafa ili Caricu, popiju jedan klaker i umiju se s nišku vodu....i to je to. Kofg sve mi nismo vratili u život...Hasku, Pavkova, Starletu, Škuntelara...pa čak i Hadžibulić Zvezdi kad dao gol nije morao da podripuje....tras, gol. Sigurno sam nekog zaboravio...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Petrov bio kod nas... Nije se mnogo zadrzao pre oko tri godine mozda koju god vise. Bio na probu. Inace ja sam mislio da ce odskoci kao Skuntelar. Mislim da ima materijala i da je bio mnogo veci talenat od Stulica.

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Petrov bio kod nas... Nije se mnogo zadrzao pre oko tri godine mozda koju god vise. Bio na probu. Inace ja sam mislio da ce odskoci kao Skuntelar. Mislim da ima materijala i da je bio mnogo veci talenat od Stulica.

Tačno....kod Rastavca...?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...