Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

22 minutes ago, Gradina said:

Bojović to beše onaj što bio loš za nas. . .

Kod nas uspevaju visociji spicevi. Ovi malecki se ne primaju. Bojovic, Makaric, Djuranovic... Zato moze da verujemo u Petrova.

  • Haha 2
Link to comment
Bolje nije moglo!!!
Pa....Gzira, pomenu neko, beše izbacila Hajduk i to pobedom u Splitu...ali, to je to. Dugujemo im, ali i istorija neka se ponovi...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment

Cudno, ko i reprezentacija, 2018. Brazil i Svajcarska, 2022. Brazil i Svajcarska... 2018. Gzira, 2022. (najverovatnije) Gzira. Nece nas zapadnjaci, mada ih i nema puno u ovim kvalifikacijama, al ko ih pa... Da si mi napravimo nov stadion do 28. jula, ima vreme :covid19:

Link to comment

Pa li će bulumenta da organizuje čarter let sa 10% slobodnih mesta za navijače kluba i to po ceni da tih 10% pokrije sve troškove 90% parazita

Link to comment
27 minutes ago, Constantin said:

A stadion...zna li se šta?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Cekaj izbore 😁

Link to comment
7 hours ago, W.F.C. said:

Cudno, ko i reprezentacija, 2018. Brazil i Svajcarska, 2022. Brazil i Svajcarska... 2018. Gzira, 2022. (najverovatnije) Gzira...

 

Po toj analogiji sledece sezone borba za titulu do par kola pred kraj i minimum polufinale kupa, nece mari.

Link to comment

Plašio sam se, izmedju ostalih, Beloruskog Gomela...gledam sad, za prvih 20 minuta, na svom terenu, primio 6 komada, od Minska...trenutno 71' 0:12....[emoji3061]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
23 minutes ago, Constantin said:

Plašio sam se, izmedju ostalih, Beloruskog Gomela...gledam sad, za prvih 20 minuta, na svom terenu, primio 6 komada, od Minska...trenutno 71' 0:12....emoji3061.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Đošo, ne pratiš ti mnogo tej scene, to je ženski fudbal 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...