Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

28 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Kad mu istekao ugovor Lalat ga je hteo u Radnicki a on otisao u Napredak za manju platu... Lalatove reci...

Mare znaš li ti one narodne

1.Bolje vrabac u ruci nego golub na grani

2.Od lošeg dužnika i dzak slame dosta

Tako ti je to i ne veruj mnogo zvaničnom pisanju ,,tako mi krsta" 

NE POSTOJI IGRAČ KOJEG NISU ZAVRNULI ZA PAR MESECI (3-6) PLATE

Link to comment
Kad mu istekao ugovor Lalat ga je hteo u Radnicki a on otisao u Napredak za manju platu... Lalatove reci...
Jede meke kruške Lala...da ne ukalja " nečiji" obraz

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Constantin said:

Jede meke kruške Lala...da ne ukalja " nečiji" obraz

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Znaci jede i Vujadinovic?!?!?!

Rece covek da mu bilo super u Nisu 😁

Link to comment
Znaci jede i Vujadinovic?!?!?!
Rece covek da mu bilo super u Nisu [emoji16]
Ne razumem ovaj tvoj "logički niz"...i ova tvoja uslovna logika, pa je nešto posebno ne bih ni komentarisao. Osim, pošto se lično izahvaljivao Tončevu i Propadalu, daBogda ostali zauvek u Nišu dok ne zaseru sve što mogu i pto još nisu usrali....ako ima šta.




Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Ne razumem ovaj tvoj "logički niz"...i ova tvoja uslovna logika, pa je nešto posebno ne bih ni komentarisao. Osim, pošto se lično izahvaljivao Tončevu i Propadalu, daBogda ostali zauvek u Nišu dok ne zaseru sve što mogu i pto još nisu usrali....ako ima šta.




Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Pored ostalog je izjavio:

"Ovo je zdrava sredina, kako za iskusne igrače, tako i za razvoj talentovanih mladih igrača i svakom bih preporučio da svoju karijeru usmeri ka Nišu."

Ili ga grize savest sto nas je napustio pa preuvelicava ili ipak ne zakidaju toliki broj plata ?!?!?! Za 6 plata bi pojedinci posedali na travu 😁

Link to comment

Vujadinović je iz praktičnih razloga otišao iz Niša, da bude s porodicom,. a karijera mu je na samom kraju. Kao i što je Todorovski izabrao da igra u nekom klubu nižeg ranga, da bi bio kući. S tim, što je Vujadinović uz odličan CV naplatio i dobru igru kod nas i em je otišao kući, otišao je u stabilniji, u ovom momentu, tim. Verujem i za više para.

E sad, svako od njih je pojedinačan slučaj...me mora da znači ako su bili fer sa Vujadinom da su samim tim sa svim igračima fer... Djurička su već jednom razvlačili po sportskim i navijačkim portalima, isti ljudi koji i sad kreiraju politiku u klubu.

Ako neko ko do sad nije bio svestan, valjda je konačno ukapirao da smo i da ćemo biti tipičan selski klub, dok ga vode selci, drugačije ne može...džabe Evrope i sl ....cipela bečka, al noga seljačaka....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

Vujadinović je iz praktičnih razloga otišao iz Niša, da bude s porodicom,. a karijera mu je na samom kraju. Kao i što je Todorovski izabrao da igra u nekom klubu nižeg ranga, da bi bio kući. S tim, što je Vujadinović uz odličan CV naplatio i dobru igru kod nas i em je otišao kući, otišao je u stabilniji, u ovom momentu, tim. Verujem i za više para.

E sad, svako od njih je pojedinačan slučaj...me mora da znači ako su bili fer sa Vujadinom da su samim tim sa svim igračima fer... Djurička su već jednom razvlačili po sportskim i navijačkim portalima, isti ljudi koji i sad kreiraju politiku u klubu.

Ako neko ko do sad nije bio svestan, valjda je konačno ukapirao da smo i da ćemo biti tipičan selski klub, dok ga vode selci, drugačije ne može...džabe Evrope i sl ....cipela bečka, al noga seljačaka....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ja sam svestan samo me interesuje da saznam vise. Neko kaze ovako,neko onako pa iz tih razloga i pitam i uporedjujem izjave?

 

Nego vreme je za neko pojacanje ?!?!?!

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ne razumem ovaj tvoj "logički niz"...i ova tvoja uslovna logika, pa je nešto posebno ne bih ni komentarisao. Osim, pošto se lično izahvaljivao Tončevu i Propadalu, daBogda ostali zauvek u Nišu dok ne zaseru sve što mogu i pto još nisu usrali....ako ima šta.




Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Veoma veoma dobro si napisao , pitanje je ko to razume. Mare ne kapira da svako ko ode ima obavezu da ih u novinama hvali, tj da ćuti da ne demantuje napisano , iako to nije rekao. Drugim rečima pisac texta po nalogu  istih hvaljenih piš.e kiti hvali koliko su mu platili .

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Veoma veoma dobro si napisao , pitanje je ko to razume. Mare ne kapira da svako ko ode ima obavezu da ih u novinama hvali, tj da ćuti da ne demantuje napisano , iako to nije rekao. Drugim rečima pisac texta po nalogu  istih hvaljenih piš.e kiti hvali koliko su mu platili .

Nije pitanje ko razume nego ko zna?

Napises tako i sad i ja kapiram 😁

  • +1 1
Link to comment
A ja vise necu da pisem koje su moje zelje, Cuka dovela skoro sve igrace koje sam najvise zeleo [emoji1751]
Ajd da testiramo....poželi Kasalicu nazad [emoji23]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Ajd da testiramo....poželi Kasalicu nazad emoji23.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Maaaa nema sanse !!! 🙎

A Kasalica otisao???

Link to comment
Maaaa nema sanse !!! [emoji142]
A Kasalica otisao???
Vujadinović, Pavlov, Kovačević, Stanković i Kasalica...pod znakom ? su Mitrović i Škrbić.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...