Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

23 minutes ago, Gradina said:

Potvrda pre  transparentnosti klubske uprave

Screenshot_20220816-115246_Instagram.jpg

Ono Dujmovic kakav je, takav je ali realno bolji golman od Drobnjaka. Vise bih se radovao da smo njemu prvom videli ledja

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Ono Dujmovic kakav je, takav je ali realno bolji golman od Drobnjaka. Vise bih se radovao da smo njemu prvom videli ledja

I on se pakuje....

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

U LAZAREVCU OMLADINAC NA GOLU   Nakon serije neočekivano loših rezultata, u Radničkom, je umesto Tomislava Sivića na "vruću klupu" seo dobro poznati Saša Mrkić, a nakon analize svih relevantnih ljudi u klubu, došlo se do zaključka da su promene u timu neophodne, a krenulo se od golmana. Dok se pregovara, na više strana sa kandidatom za novog čuvara mreže, izmedju stativa na sutrašnjem meču će biti omladinac Dimitrije Stevanović rodj. 2004. godište. Naravno, podrazumeva se da su se iz kluba "zahvalili na uslugama" Marku Drobnjaku i Filipu Dujmoviću.   Možda je trenutak da se postavi pitanje, kako i zašto smo se olako odrekli Milorada Kojića i Stefana Ilića, ili to je za neku opširniju analizu u nekim budućim vremenima ?   Sada nam ostaje da poželimo ovom mladom momku sutra sreću i mirnu mrežu, a sportski sektor da na miru, hladne glave i bez žurbe donese odluku o novom ćuvaru mreže. Možda je on već u Nišu ?


  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

U LAZAREVCU OMLADINAC NA GOLU   Nakon serije neočekivano loših rezultata, u Radničkom, je umesto Tomislava Sivića na "vruću klupu" seo dobro poznati Saša Mrkić, a nakon analize svih relevantnih ljudi u klubu, došlo se do zaključka da su promene u timu neophodne, a krenulo se od golmana. Dok se pregovara, na više strana sa kandidatom za novog čuvara mreže, izmedju stativa na sutrašnjem meču će biti omladinac Dimitrije Stevanović rodj. 2004. godište. Naravno, podrazumeva se da su se iz kluba "zahvalili na uslugama" Marku Drobnjaku i Filipu Dujmoviću.   Možda je trenutak da se postavi pitanje, kako i zašto smo se olako odrekli Milorada Kojića i Stefana Ilića, ili to je za neku opširniju analizu u nekim budućim vremenima ?   Sada nam ostaje da poželimo ovom mladom momku sutra sreću i mirnu mrežu, a sportski sektor da na miru, hladne glave i bez žurbe donese odluku o novom ćuvaru mreže. Možda je on već u Nišu ?

 

Znaci nece da se postavi pitanje!

Analiziracemo za par godina.

Trebalo je danas da se postavi to pitanje

Link to comment
2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Znaci nece da se postavi pitanje!

Analiziracemo za par godina.

Trebalo je danas da se postavi to pitanje

Pa sad....to nije jedino pitanje.....oni neće da izvrše samoanalizu i iznesu samokritiku. To je taj mentalni sklop. To će biti za neku sledeću vladu, a da se prethodna pozove na odgovornost iskazano u novčanicama. POšto na priliku prepoznajem taj mentalni skloip, malo sam radio s njima da bi ih upoznao, ali sledeći potez je taj, da će da počnu da kukaju i da isture nekog od Nišlija...npr.Humca, Cakita, da im bude kurton i da ih pravda....jadni oni, oni čine sve, ali svi su protiv njih. Generalno gledano...suština.= traži se postavljač pitanja, a pitanje samo za sebe...onako. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Pa sad....to nije jedino pitanje.....oni neće da izvrše samoanalizu i iznesu samokritiku. To je taj mentalni sklop. To će biti za neku sledeću vladu, a da se prethodna pozove na odgovornost iskazano u novčanicama. POšto na priliku prepoznajem taj mentalni skloip, malo sam radio s njima da bi ih upoznao, ali sledeći potez je taj, da će da počnu da kukaju i da isture nekog od Nišlija...npr.Humca, Cakita, da im bude kurton i da ih pravda....jadni oni, oni čine sve, ali svi su protiv njih. Generalno gledano...suština.= traži se postavljač pitanja, a pitanje samo za sebe...onako. 

I već su to potvrdili 

https://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-sporazumno-raskinuo-ugovore-sa-dvojicom-prvih-golmana.sr.html

I to na sva zvona 

https://fkradnickinis.rs/najave/Саша-Мркић-представљен-на-Чаиру-најав/

Sada se gura Aca kapiten u prvi plan  pa će malo Caki   a govno žuto što je najveći muljator čuči sa strane čeka da vidi dal će strasti da se smire u gradu na Nišavi  da li može da preživi . More treba da pojede ćutek jer bez ćuteka ne treba da ode . Noga u dupe i za uši  pa na rampu put Čačka.

Ako se sada ne postavi pitanje njegovog razrešenja onda pij pike na sve što pišemo i na svo ogorčenje što nam kipti u nama .

 

 

Edited by Gradina
Link to comment
39 minutes ago, Constantin said:

spacer.png

Ce li ga objavis vise?!?!?!

Ne znam ko je, podseca me na nekog ali tesko ide brate, krecana !!!

Najvise me podseca na Manojlovica ali on je u Spartak.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Pregovara se...a da li će biti, ne zna se.....

 

Ja sam trenutno zaokupljen unukom....stigao je Dušan, treći po redu...3950...54...:kecman: 

Neka je ziv i zdrav!!!

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...