Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Ovo su potencijalni rivali u trecem kolu, UEFA skratila spisak

Maribor (Sloveniaj) – Šerif (Moldavija)

Linfild (Severna Irska) – Bode (Norveška)

Pjunik (Jermenija) – Didelanž (Luksemburg)



Sent from my 21081111RG using Tapatalk
 

Dobri protivnici.  Svakog mozemo da izbacimo i svako moze da nas izbaci.  Najvise se pribojavam Bodea, Maribora i Didelanza.  Nadam se da Pjunik ispadne jer ne bih voleo da Zvezda igra sa njima zbog dugog puta u Jermeniju.

  • +1 1
Link to comment

Да шмекнемо тренутне Трансфермаркт вриједности екипа са скраћеног списка:

 

Шериф - 12.85м

Марибор - 9.38м

 

Бодо/Глимт - 16.20м

Линфилд - 2.37м

 

Пјуник - 6.14м

Диделанж - 2.06м

 

Звезда је на 50.85м, а од екипа које смо избјегли Ференцварош је на 42.80м, Лудогорец је на 29.60м, Слован на 21.08м...

Link to comment

Ohi se oporavio i Stankovic kaze da ce sutra biti u timu, ne kao starter ali da ce verovatno da dobije odredjenu minutazu.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Ovo su potencijalni rivali u trecem kolu, UEFA skratila spisak

Maribor (Sloveniaj) – Šerif (Moldavija)

Linfild (Severna Irska) – Bode (Norveška)

Pjunik (Jermenija) – Didelanž (Luksemburg)



Sent from my 21081111RG using Tapatalk
 

 

Plitak potok

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Ovo su potencijalni rivali u trecem kolu, UEFA skratila spisak

Maribor (Sloveniaj) – Šerif (Moldavija)

Linfild (Severna Irska) – Bode (Norveška)

Pjunik (Jermenija) – Didelanž (Luksemburg)



Sent from my 21081111RG using Tapatalk
 

 

Bodo/Glimt može biti jeben, Šerif ne znam koliko se pojačao u odnosu na prošlu sezonu.

O Dudelanžu sam pisao na LŠ topiku-luda družina.

 

 

Link to comment

Doveli Motiku, platili ga milion ipo, ali ajde da damo jos toliko i za Mitrovica iako Motika nije dobio sansu. Gomilamo talente bez potrebe, a za to vrijeme ima dvije rupe na pozicijama Gobelje i Pavkova.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Doveli Motiku, platili ga milion ipo, ali ajde da damo jos toliko i za Mitrovica iako Motika nije dobio sansu. Gomilamo talente bez potrebe, a za to vrijeme ima dvije rupe na pozicijama Gobelje i Pavkova.

Razlika izmedju Mitrovica i Motike je u tome sto je Mitrovic spreman da igra u startnoj postavi seniorskog tima i da "pravi razliku" a Motika jos uvek nije.  Videli smo da Mitrovic ima pas, brzinu, dribling, centar sut.  Od Motike smo do sada videli da je fizicki jak.  Motika dominira kada igra u timu svog uzrasta ali u seniorskoj konkurenciji za sada nije primetan.  Da jeste, ostao bi u Bajernu ili bar nekom klubu Bunces 1 lige.  Nadajmo se da ce kod nas uspeti da sazri i pokaze da je igrac za seniorsku konkurenciju.  Ja sam za dovodjenje Mitrovica.  Problem je ako odmah zaigra dobro kod nas, prodace ga posle jedne sezone.

 

Desni bek je problem jer ih na trzistu ima malo.  Mi smo do sada dovodili dvojcu desnih bekova, Gajica i Picinija, ali slaba vajda.  U nasem juniorskom timu desnog beka igra Lazic, koji isto tako igra u kadetskoj reprezxentaciji.  On je izuzetno motivisan igrac, ali tehnicki je ogranicen.  Centarfor je problem, ne zato sto takvih nema na trzistu, vec zato sto dobar centarfor (koji postize i asistira golove) je skup.  Verovatno ce dovesti centarfora, ali sumnjam da ce uspeti da dovedu desnog beka koji nesto vredi.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

3 penala u dva kola. Moracemo do 110 bodova ove sezone :fantom:

 

 

Sramota bi bila i jedan bod da se izgubi ove sezone

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...