Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

ne znam sta su se dogovarali oko penala, kanga se tu motao kao i uvek, ohija stvarno nije bilo u kadru. ja sam se ponadao da ce stankovic traziti da ohi izvede penal, ali to se ocigledno nije desilo. moguce je da sam ohi nije hteo da ga izvede, moguce je da je na izlaznim vratima, ko ce ga znati. ali da mu nedostaju golovi, nedostaju. ako ostaje u klubu, trebalo bi da grize malo jace. 

Link to comment
3 hours ago, Dimitrije said:

Koliko ja znam, u timu se odredjuju izvodjaci penala i to su najcesce Katai, Ben i Kanga.  Penal je trebalo da sutira Kanga.  Mislim da Ohi odlazi iz kluba ako uspeju da dovedu Pesica.  On je zovijalan momak i solidan napadac koji na zalost nije uspeo da iskoristi sansu u Zvezdi.  Mozda je trebalo da ga vise forsiraju i imaju strpljenja sa njim, ali nije on jedini (Picini, Falko su primeri dobrih igraca koji nisu "kliknuli" u Zvezdi).

 

Ne mislim da Terzic sastavlja tim Stankovicu.

 

Stankovic je rekao da je Ohi prva opcija za izvodjaca penala, cak i prije Kataia.

Link to comment
10 hours ago, Tutankamon said:

Ohi je bio povredjen...


Ili je bio “povredjen”. Ako je mogao da provede 20min na terenu, pretpostavljam da je mogao šutnuti i penal. 
 

Možda sam samo previše pristrasan kad je Ohi u pitanju…

Link to comment

Odgledah snimak, prvi utisak je kako je fino vidjeti ekipu sa puno tehnicki kvalitetnih igrača, pa sijevaju, stikle, dugacki.pasovi, driblinzi. Utisak broj 2 je da je var tesko sranje naravno.. Jebo ih fudbal sa glupim varom. Treci utisak je.vec naveo.drug tsva glede odlicnog utiska koji je ostavio Srnic u prva 2 kola.

  • +1 4
Link to comment

Ћути, срећа да Гобељић и Срнић не игтају на позицији Катаија и Иванића.

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Fudbaleri Crvene zvezde dobiće danas od 12 časova protivnika za 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, koji će biti izvučen na žrebu u Nionu


 
 

Potencijalni rivali crveno-belima biće pobednici dvomečeva

 

Maribor (Slovenija) - Šerif (Moldavija)

Linfild (Severna Irska) - Bode (Norveška)

Pjunik (Jermenija) - Didelanž (Luksemburg).

 

Ukoliko prođu dalje, biće nosioci i u plej-ofu za Ligu šampiona. 

Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

Sa Bakajokom sporazumno raskinut ugovor - Gobelja čisti i potencijalne zamene. 


On bi i u Bariju igrao da je bio ziv tada, metafizicki je povredio Radinovica dan pred finale

Edited by Plajvi
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...