Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

18 minutes ago, elementary said:

A to što napred imamo Kataia,Ivanica,Motiku,Bena, Bukaria,Mustafu,Lučića...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Bila je neka prica da Ben ima ponude iz Emirata ili tako negde istocno. Mozda ode. Mozda prodamo jos nekog. Samo se bojim da ce decko stagnirati kao i Lucic i Motika, koji ce bas retko dobijati sansu, jer su nam bitne i kvalifikacije za Evropu i domaca Liga. I tu prostora za klince nema bas mnogo.

Link to comment

Prvo, kolika je verodostojna vest o mogucem transferu Mitrovica u Zvezdu?  Drugo, ukoliko Mitrovic i dodje, kao sto rekoh ranije, to nije nas problem vec Stankovicev kako da ga uklopi u postojeci sastav.  Mene cudi zabrinutost nekih forumasa zbog Mitrovicevog moguceg dolaska.  Mitrovic je jedan od najboljih domacih mladih igraca i trebalo bi da sa radujemo ako bi dosao da igra kod nas.

Edited by Dimitrije
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

Picini se bas dzentlmenskom porukom oprostio od nas...

Jeste.  I on, i Falko i Falcineli su dobri igraci i sjajni momci.  Medjutim, ocigledno je da im je bilo tesko da se priviknu na zivot i fudbal kod nas.  Drugaciji su mentalitet, drugaciji im je zivotni stil, drugacije se hrane, zabavljaju,...  Momci iz Afrike se izgleda mnogo bolje prilagodjavaju sredinama u koje dolze cak i kada su drasticno drugacije od sredina odakle poticu.

Link to comment
39 minutes ago, Dimitrije said:

Jeste.  I on, i Falko i Falcineli su dobri igraci i sjajni momci.  Medjutim, ocigledno je da im je bilo tesko da se priviknu na zivot i fudbal kod nas.  Drugaciji su mentalitet, drugaciji im je zivotni stil, drugacije se hrane, zabavljaju,...  Momci iz Afrike se izgleda mnogo bolje prilagodjavaju sredinama u koje dolze cak i kada su drasticno drugacije od sredina odakle poticu.

 

Afrikanci se bolje uklope od zabara koji su nam po svakoj logici blizi. Tim pre jos jednom svaka cast afrikancima koji su pokazali da su pravi momci, vrhunski sportisti i profesionalci...

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Bright Billy said:

 

Afrikanci se bolje uklope od zabara koji su nam po svakoj logici blizi. Tim pre jos jednom svaka cast afrikancima koji su pokazali da su pravi momci, vrhunski sportisti i profesionalci...

Afrikanci su mlada civilizacija, jos neostvarena, zilava, lako prilagodljiva.  Italijani pripdaju civilizaciji na zalasku kojoj svaka razlika predstavlja nepremostivu prepreku za prilagodjavanje makar to bili pasta ili djelato. 

Link to comment
54 minutes ago, Dimitrije said:

Afrikanci su mlada civilizacija, jos neostvarena, zilava, lako prilagodljiva.  Italijani pripdaju civilizaciji na zalasku kojoj svaka razlika predstavlja nepremostivu prepreku za prilagodjavanje makar to bili pasta ili djelato. 

 

Kakva generalizacija :D 

Pun kufer zabara na Novom Zelandu, pa se uklapaju samo tako. Meni je veci sok bio ovde nego njima.

  • +1 2
Link to comment
 
Kakva generalizacija [emoji3] 
Pun kufer zabara na Novom Zelandu, pa se uklapaju samo tako. Meni je veci sok bio ovde nego njima.
Meni je nekako logičnije, mada je i to generalizacija, da Žabari kao i Englezi imaju problem adaptacije u inostranstvu, pogotovo ovi igrači koji nisu iz prvog ešalona. Na kraju krajeva, osrednji Žabar može bez problema celu karijeru da provede igrajući u Seria A klubovima, gde je svoj na svome[emoji769]

Tek sada sam skontao da sam u stvari napisao istu stvar kao i Dimitrije, osim onog dela o mladim lavovima... [emoji23]

Sent from my HD1913 using Tapatalk



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...