Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ovi jadnici ne mogu do centra da dodju i gube lopte u tranziciji jer nikad nisu nista brze videli od ovoga.

 

Jedan desni bek i jedan napadac koji se ne preziva Pesic i ovo bi bilo veoma kvlitetno

  • +1 2
Link to comment

Svako ko se protiv nas otvori procice kao Radnicki ili Kolubara. I Partizan i bilo ko drugi, brutalni smo napred.

Kangva i Bukari drze desnu stranu, Ivanic i Katai levu, Kanga gospodar centralnog dela.

Mali Stankovic u grcu, ali sasvim dobar, Erakovic pun samopouzdanja, Dragovic komandant odbrane.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment

Kangwa je perverzija od igraca, a i sve bolje se kapira s Kangom. Jes da je Kolubara protivnik, ali fantazija od poluvremena, ne pamtim kad sam ovako uzivao...

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, tsva said:

Ovi jadnici ne mogu do centra da dodju i gube lopte u tranziciji jer nikad nisu nista brze videli od ovoga.

 

Jedan desni bek i jedan napadac koji se ne preziva Pesic i ovo bi bilo veoma kvlitetno

Kakav je Nikola Stankovic, ne mogu da gledam.a interesuje me kako se snasao na beku?

Link to comment
23 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Kakav je Nikola Stankovic, ne mogu da gledam.a interesuje me kako se snasao na beku?

 

 

trudi se decko al nije bek

 

vise mi se cini da je ovo mazanjue ociju a da ce kad bude trebalo igrati Gobeljic

  • +1 1
Link to comment
Kakav je Nikola Stankovic, ne mogu da gledam.a interesuje me kako se snasao na beku?
Lepo pokriva stranu, u napadu mu ne daju loptu. Namestio gol, malopre presao levo, imao dobar sut.

Solidan.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk


  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Pa jel moguće da ne daju Ohiju da šutne penal?!

Pa nije ni trazio.  Penal je hteo da sutira Kanga ali su posle odlucili da daju najmladjem igracu da sutira.  Pretpostavljam da je u odsustvu Kataija i Bena, Kanga izvodjac penala.  Ohi nije ni pokusao da stavi do znanja da on zeli da sutira.

Edited by Dimitrije
Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Pa nije ni trazio.  Penal je hteo da sutira Kanga ali su posle odlucili da daju najmladjem igracu da sutira.  Pretpostavljam da je u odsustvu Kataija i Bena, Kanga izvodjac penala.  Ohi nije ni pokusao da stavi do znanja da on zeli da sutira.


Napadačima su golovi neophodni, makar i sa bele tačke, valjda se to nameće kao logično. Kanga se uvek za sve otima, poznata nam je njegova “neposrednost” (da je tako nazovemo), ali da Deki nema sluha i ne vikne da šutne Ohi…

 

Tužno je što je Pavkov starter pre Ohija i što sve upućuje na to da Terza želi brzo da “obrne” najboljeg napadača kog ima u timu.

Link to comment

Koliko ja znam, u timu se odredjuju izvodjaci penala i to su najcesce Katai, Ben i Kanga.  Penal je trebalo da sutira Kanga.  Mislim da Ohi odlazi iz kluba ako uspeju da dovedu Pesica.  On je zovijalan momak i solidan napadac koji na zalost nije uspeo da iskoristi sansu u Zvezdi.  Mozda je trebalo da ga vise forsiraju i imaju strpljenja sa njim, ali nije on jedini (Picini, Falko su primeri dobrih igraca koji nisu "kliknuli" u Zvezdi).

 

Ne mislim da Terzic sastavlja tim Stankovicu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...