Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

7 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Naravno da vide, eto ja sam javno pohvalio utakmicu protiv Rangersa u revansu. Bila je stvarno dobra, nije ni prva bila.losa, tu je zajebao opet trener, sa losim skautingom i Srnicem. Derbiju su bili i najgori od svega. Nedo bog nikome ponoviti onu dosadu i baloniranje. Jedno poluvrijeme od svih derbija da nije bilo lose. Eto, toliko od nas normalnih. 

 

To mi kazi. Derbi koji smo dobili 2:0, perfekcija. U prvom poluvremenu dobili sta smo hteli, drugo poluvreme udavili Partizan, mogli smo tri dana da igramo na nulu. Sva tri gostovanja u grupi odlicna, tim pre sto smo u Bugarsku otisli bez pola tima. Finale kupa, solidna utakmica sa obe strane, pobedili. Braga i Ludogorec kuci onako ali pobedili smo. Danci kuci, podbacili skroz. Obe utakmice protiv Rendzersa odlican fudbal, sjebala nas realizacija i neopreznost Kataija. Dva preostala derbija nista sa obe strane. To su utakmice koje su nesto vredele, ostalo je nasa zalosna liga. Nije to lose kad sve zajedno pogledas s obzirom na kvalitet tima.

 

Sad, ima i onih prica tipa "Zvezda treba da melje, treba stalno da pobedjuje velikom razlikom, treba presing, treba dominacija, treba ovo, treba ono", ali to su sve price za malu decu.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Milosh76 said:

A sta cemo sa Ivanicem?

Da ga prodamo i damo Kangvi sansu da se razmase i Stanicu/Stankovicu/Motiki povecati minutazu?

Kupimo Ada i renovirali smo vezni red.

 

Pa, mi svake sezone renoviramo vezni red dok nam odbrana stoji na vetrometini.

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

 

Pa, mi svake sezone renoviramo vezni red dok nam odbrana stoji na vetrometini.

Ja se ne bih sasvim slozio.  Prosle sezone smo zamenili stari stoperski tandem, Degenek-Milunovic, novim, Dragovic-Erakovic.  Dragovic jedan od najboljih igraca u timu, a Erakovic najbrze napredujuci igrac u timu koji je dogurao do reprezentacije (i osmocifrenog transfera).  Isto tako, doveli smo Picinija.  Problem u odbrani je sto je otisao Gajic i sto odlazi Erakovic a adekvatne zamene za njih (za sada) nemamo.  Nadamo se kupovini stopera, ali startni bekovi ce ostati bez adekvatnih zamena.  Postoji mogucnost da Lekovic ostane u timu kao bonus kao i da ima potencijal kao Erakovic.   Gobeljic ce da krpi, a Stankovic kaze i Srnic, kada Picini i/ili Rodic budu bili van stroja sto nije ohrabrujuce.  Kako bilo, mislim da u sezonu ulazimo sa oslabljenom odbranom u odnosu na prethodnu sezonu.

Link to comment

Dodjem posle hiljadu godina da vidim novitete kad ono jedini noviteti da i oni koji se razumeju u fudbal veličaju ovo misterovo sr…. od fudbala.

Titule i igre u našoj ligi ne bi komentarsiao jer je to bespredmetno. Nikad veća razlika u kvalitetu i da vas trojica četvorica igrate, opet bi morali dobiti ove jadnike sa budžetima misterove godišnje Plate. Sa grobarima nijedan derbi nije bio fudbal. Kad igraš protiv nekog od koga si jači milion puta i hvališ se kako si ga udavio je .. tako smo ih udavili i na 0:0 bez šuta na gol. Zato je toliko red za kupovinu naših igrača..

u Evropi aposlutno ništa posebno, sem rendzersa u Bgd. I to samo zato sto mister tu nije morao da osigurava. U bragi da nam nije svirao onakav penal ne bi dali gol 15 god. Podsecam da smo izgubili od kazahstanaca i velikog šerifa, koji je igrao ozbiljan fudbal a sa mnogo manjim budžetom od nas. Tako da kome je lepo nek uživa u misterovom fudbalu, al ovaj tim ima prostora za mnogo vise. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Ja se ne bih sasvim slozio.  Prosle sezone smo zamenili stari stoperski tandem, Degenek-Milunovic, novim, Dragovic-Erakovic.  Dragovic jedan od najboljih igraca u timu, a Erakovic najbrze napredujuci igrac u timu koji je dogurao do reprezentacije (i osmocifrenog transfera).  Isto tako, doveli smo Picinija.  Problem u odbrani je sto je otisao Gajic i sto odlazi Erakovic a adekvatne zamene za njih (za sada) nemamo.  Nadamo se kupovini stopera, ali startni bekovi ce ostati bez adekvatnih zamena.  Postoji mogucnost da Lekovic ostane u timu kao bonus kao i da ima potencijal kao Erakovic.   Gobeljic ce da krpi, a Stankovic kaze i Srnic, kada Picini i/ili Rodic budu bili van stroja sto nije ohrabrujuce.  Kako bilo, mislim da u sezonu ulazimo sa oslabljenom odbranom u odnosu na prethodnu sezonu.

 

Pićini je došao krajem januara, neki veliki uticaj se očekuje tek u sezoni pred nama, ali obzirom na njegovo koleno i Gobeljića kao opciju ne vidim zašto nismo povijali još jednom desnog beka. Levo je zacementiran Rodić sezonama u nazad, bez osveženja.

Ako ode Eraković, što je već izvesno obzirom ko se pominje kao potencijalni kupac i na cifru, sva je prilika da ćemo vratiti Milunovića. Pankovu je produžen ugovor, tako da je je on i dalje backup opcija. Ne znam kakav je status Srdjana Babića.

Šteta što bar do januara nismo zadržali Dragović Eraković tandem - velika je verovatnoća da bi Eraković još ponešto naučio od Dragovića, a verovanto bi digao i cenu dobrim igrama u Evropi.

 

 

Link to comment
2 hours ago, dukan said:

Dodjem posle hiljadu godina da vidim novitete kad ono jedini noviteti da i oni koji se razumeju u fudbal veličaju ovo misterovo sr…. od fudbala.

Titule i igre u našoj ligi ne bi komentarsiao jer je to bespredmetno. Nikad veća razlika u kvalitetu i da vas trojica četvorica igrate, opet bi morali dobiti ove jadnike sa budžetima misterove godišnje Plate. Sa grobarima nijedan derbi nije bio fudbal. Kad igraš protiv nekog od koga si jači milion puta i hvališ se kako si ga udavio je .. tako smo ih udavili i na 0:0 bez šuta na gol. Zato je toliko red za kupovinu naših igrača..

u Evropi aposlutno ništa posebno, sem rendzersa u Bgd. I to samo zato sto mister tu nije morao da osigurava. U bragi da nam nije svirao onakav penal ne bi dali gol 15 god. Podsecam da smo izgubili od kazahstanaca i velikog šerifa, koji je igrao ozbiljan fudbal a sa mnogo manjim budžetom od nas. Tako da kome je lepo nek uživa u misterovom fudbalu, al ovaj tim ima prostora za mnogo vise. 


Taj “Šerif sa malim budzetom”, koji je sve samo ne manji od našeg, je isprašio i Dinamo, a posle i Real u grupi.

Link to comment

Kombinovan sastav protiv Zenita.  Bez Kataija, Ivanica, Sanoga, Ohija i Rodica u startnoj postavi.  Gobeljic levi bek, Bukari levo krilo, Pavkov centarfor, Mustafa desno krilo.

Link to comment

Охија и Санога нема ни на клупи, тако да могуће да ће због повреда пропустити и старт првенства.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...