Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Bright Billy said:

Negde sam procitao da je bordo u pitanju...


Bordo je pred selidbu u treću ligu jer imaju dugove i raspad sistema je tamo takav da nema šanse da tamo ide.

Link to comment

Ruska liga je losa jer su im na duze vreme zatvorena vrata za takmicenje u UEFA.  Nadam se da nije u pitanju francuski drugoligas.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Ako bi stvarno stigla ponuda od 12 miliona za malca, bilo bi glupo ne.prodati ga za te pare. Bilo bi fino i da Drago postepeno odskoluje i malog Lekovica, ima tu.potencijala, uz Dragu bi.malac broj 2 duplo brže napredovao.

Ono što.mi danas, između ostalog nije bilo jasno je zašto Pićini ostaje na centru kod kornera kad je među višim igračima u.ekipi...

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

zašto Pićini ostaje na centru kod kornera kad je među višim igračima u.ekipi...


Ma gde jos i da skace, istegnuce nesto... 

  • Haha 4
Link to comment
9 minutes ago, Bright Billy said:

kaze balerina da je i zenit jos uvek u igri...

 

Bojim se da je Zenit jedini u igri a da je interesovanje Marseja posluzilo da se a) nabije cena Eraku i b) opravda prodaja vaznog igraca javnosti. Osim toga, Zenit ne igra evropska takmicenja i moze da ceka sa Cupom dok ne prodjemo kvalifikacije s uigranim stoperskim parom. Izgleda da su blizu da zavrse onog stopera za kojeg smo i mi bili zainteresovani. Ono sto polako postaje iritantno je da nam niko ne "ulazi u igrace" toliko koliko ulaze ti nasi "bratski klubovi", kao da jedan isti covek radi skauting nama, Olimpijakosu i Zenitu. Ove godine je Zenit potpisao ili potpisuje dva igraca koje smo hteli i mnogo bi nam dobro dosli a sada ce verovatno i Erakovic kod njih.

Link to comment
11 minutes ago, Bright Billy said:

Mislim da smo vise mi tu njima uleteli na trziste a ne oni nama jer pre pet sezona nismo mogli ni da sanjamo taj kalibar igraca

 

Ma, uleteli smo mi mnogim klubovima na trziste ali samo ova dva skautiraju iste igrace kao i mi.:D

  • +1 1
Link to comment

Pita li se Erakovic o tome gde ce da nastavi karijeru?  Ne tako davno, kada je navodno moskovski Dinamo pokazao interesovanje za Erakovica, on je izjavio da bi radije igrao u Italiji ili Spaniji.  Odlazak u Rusiju bi ozbiljno ugrozio njegovu karijeru.  Igrao bi samo utakmice ruske lige i to verovatno sve do isteka ugovora.  Posle toga?  Ne mora da ode u klubove Lige 5, ali postoje valjda neki klubovi u Belgiji, Holandiji, Svajcarskoj, Turskoj,... koji bi mogli da ponude "nepristojnu" cenu.  Ako je Pavlovic mogao da predje u Salcburg za dobre pare, moze i Erakovic u neki takav klub jer nije nista slabiji od Pavlovica.  Ako ne moze sada da naparavi takav aranzman, moze za pola godine.  Bolje mu je da ostane u Zvezdi nego da ode u Rusiju.  Imam utisak da Terzic insistira na transferu u Zenit izbog licnih afiniteta prema Rusiji i zbog veza kluba sa Gaspromom.  Imam utisak da je to i razlog sto idemo da igramo ovu bespotrebnu utakmicu sa Zenitom cak u Soci 7 dana pre pocetka sezone.

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Pita li se Erakovic o tome gde ce da nastavi karijeru?  Ne tako davno, kada je navodno moskovski Dinamo pokazao interesovanje za Erakovica, on je izjavio da bi radije igrao u Italiji ili Spaniji.  Odlazak u Rusiju bi ozbiljno ugrozio njegovu karijeru.  Igrao bi samo utakmice ruske lige i to verovatno sve do isteka ugovora.  Posle toga?  Ne mora da ode u klubove Lige 5, ali postoje valjda neki klubovi u Belgiji, Holandiji, Svajcarskoj, Turskoj,... koji bi mogli da ponude "nepristojnu" cenu.  Ako je Pavlovic mogao da predje u Salcburg za dobre pare, moze i Erakovic u neki takav klub jer nije nista slabiji od Pavlovica.  Ako ne moze sada da naparavi takav aranzman, moze za pola godine.  Bolje mu je da ostane u Zvezdi nego da ode u Rusiju.  Imam utisak da Terzic insistira na transferu u Zenit izbog licnih afiniteta prema Rusiji i zbog veza kluba sa Gaspromom.  Imam utisak da je to i razlog sto idemo da igramo ovu bespotrebnu utakmicu sa Zenitom cak u Soci 7 dana pre pocetka sezone.

 

Terzicevi licni afiniteti pocinju i zavrsavaju se finansijskim benefitima, to koga on simpatise ili ne je uvek bilo i uvek ce biti na prodaju. Zenit je za sada jedini ponudio konkretnu cifru i to je to. Erakovicu transfer u Zenit ne mora da smeta, kao sto nije smetao ni Vidicu transfer u Spartak iz Moskve. U fudbalu odavno vise nije bitno koji je igrac u izlogu i koje takmicenje igra jer su skauting sluzbe toliko razvijene da im ne promicu ni talentovani klinci od 14-15 godina a kamoli profesionalni fudbaleri koji igraju u jakim ligama. Mi smo prodali Sitiju bracu Ilic koje na terenu u seniorskoj konkurenciji u vreme prodaje niko nikada nije ni video.

 

U Soci idemo iz 10 miliona americkih zelenih razloga, isplacenih u podjednakim transama sledece dve godine, nemojte se zanositi tim pricama o sentimentima i politickim afilijacijama.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...