Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

I Pešic spada u tu kategoriju, crni  oblaci se nadvijaju za pozociju spica, valjda.ce puhnuti.neki vjetric da to rastjera.

  • +1 1
Link to comment
Moje srce neće izdržati čitanje tih članaka. Recite mi da je neka stara vest u pitanju ili zajebancija?
Spekulacije, probni baloni, lupetanja, hvatanje za slamku... Izaberi sam :D
Link to comment
Quote

 Zajedno sa svojim kumom, našim sportskim direktorom Rudonjom, počele su kombinacije s agentima iz Zagreba, a kad smo saznali s kim sarađuju i šta rade, blokirali smo sve transfere. Jedan jedini agent, Dalibor Kvrgić iz agencije Love players, preporučio bi im svoje igrače, a to su igrači ispod proseka, od 29-30 godina, kojima su kod nas hteli dati duplo veće plate nego što su imali u dosadašnjim klubovima. Na primer, ucenjivali su nas da dovedemo Ognjena Mudrinskog. On je 31-godišnji napadač kojem su hteli da damo 200.000 evra na ruke za potpis, 46.000 provizije njegovom ocu i godišnju platu od 240.000", rekao je Barišić, čelnik kluba koji je već vređao Robija.



Mudrinski popularniji od Levandovskog, telenovela :fantom:

Link to comment

Izvinjavam se što upadam kao padobranac, jel nema neko kojim slučajem snimljen onaj gif Sa Pinta kad baca tablu posle šuta Mudrinskog na treningu pa da ga eventualno zakači ovde? Unapred hvala. :)

Edited by Deco
Link to comment
44 minutes ago, Deco said:

Izvinjavam se što upadam kao padobranac, jel nema neko kojim slučajem snimljen onaj gif Sa Pinta kad baca tablu posle šuta Mudrinskog na treningu pa da ga eventualno zakači ovde? Unapred hvala. :)

 

Nije to bio Mudrinski.

  • +1 1
Link to comment

  Pa rekao je čovek da nije za Zvezdu. I tačno je da nije tako katastrofičan kako se sad ovde predstavlja. A naročito nije takav Pešić, ja bih bio prezadovoljan da on dođe, ali samo pod uslovom da ostane Ohi, rokada nikako ne dolazi u obzir.  Pešić je u slabijem timu Zvezde, imao skoro 30-20 i po karakteristikama je nacrtan za ovo što Zvezdi treba sada u špicu. Istina, nisam ga gledao sve ove godine, ali poslednje sezone je imao dobre brojke u Turskoj. I još jedna stvar, ako može bez pominjanja promašaja u Moskvi, već je otrcana priča, a uostalom nema tog majčinog sina koji nije promašivao, Ben u istoj toj Moskvi, Boaći u Londonu, Pančev na Old Trafordu, Dejo u Firenci, Milko protiv DDR prazan gol sa metar i po. Uostalom, čak i Rišairo protiv TSCa

Link to comment
21 hours ago, fandorin said:

  Pa rekao je čovek da nije za Zvezdu. I tačno je da nije tako katastrofičan kako se sad ovde predstavlja. A naročito nije takav Pešić, ja bih bio prezadovoljan da on dođe, ali samo pod uslovom da ostane Ohi, rokada nikako ne dolazi u obzir.  Pešić je u slabijem timu Zvezde, imao skoro 30-20 i po karakteristikama je nacrtan za ovo što Zvezdi treba sada u špicu. Istina, nisam ga gledao sve ove godine, ali poslednje sezone je imao dobre brojke u Turskoj. I još jedna stvar, ako može bez pominjanja promašaja u Moskvi, već je otrcana priča, a uostalom nema tog majčinog sina koji nije promašivao, Ben u istoj toj Moskvi, Boaći u Londonu, Pančev na Old Trafordu, Dejo u Firenci, Milko protiv DDR prazan gol sa metar i po. Uostalom, čak i Rišairo protiv TSCa


Punio je po domacim livadama i stavio je dosta komada iz penala. U derbiju je ukrao gol Srnaldu :D Dao je gol jedino u Krasnodaru, ali dobro - u LE je bio rezerva uvek, mislim da je samo protiv CSKA poceo obe, tad su Boaci i Kanga vec bili prodati. Secam se da je bio potpuno nemocan u polju, a u BG je igrao s calmom, oduvao ga neko od brace Berezucki ili Ignjasevic

Ne znam, meni se on ne dopada sav je nekako kao da je metlu progutao, mislim da to nije taj spic koji bi nam garantovao LS i koji se trazi. Od svih tih igraca od pre 5 godina, kontam da bi danas jedino LTL i Radonja bili pojacanje za ovaj tim, mnogo smo jaci nego tada. I kontam da bi Stojko bio bolji bekap od Gobelje na desnom beku

No sve je moguce, pre 3 godine je taj spic bio Vukanovic 

Edited by Plajvi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...