Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, adasevic said:

Milos Milojevic bas i nije siguran sta zeli.

 

U blažoj formi izgleda kao da je izgubio igračku, s' onim iskolačenim očima i napućenim ustima.

U težim stanjima, kao dete kojem je neki upadljivo jači dečak oteo igračku.

Link to comment

S tim sto mu se to desilo 2 puta u 10ak minuta Prvo kad je imao onu sansu, ustopovao je, a mozda je mogao da stigne pre golmana, a drugi put kad je povukao nogu i preskocio loptu kod gola.

 

Ako je povredjen, onda neka ga zalece. I tako smo igrali bunkericu, mogao je i Ben da odigra to i da udje Kulibali u drugom.

 

Posto nam je cilj bio da ne primimo gol, a ne da ga damo, onda je bilo nepotrebno da roviti Pesic trckara okolo. Pogotovo sto je Ben zilion puta korisniji u odbrambenim zadacima od Pesica i cisto sumnjam da bi povukao nogu kod gola.

 

Mnogo toga je izgresio Milojevic sinoc, bas mnogo. 

  • +1 3
Link to comment

Da, to sa povlacenjem noge verovatno ima neko opravdanje u toj povredi noge. Ali i da je bio potpuno fit, ne bi napravio neku razliku jer on nije spic sidras koji ec da hvata duge lopte koje preskacu sredinu... Kao sto ni Kangva nije krilo, Srnic nije bek, kao ni Erakovic itd. Kada pokusas da iznenadis protivnika tako sto nekom igracu izmenis primarnu poziciju to moze doneti rezultat. Ali kada pola ekipe istumbas i das im da igraju ono sto uglavno ne igraju, onda ce to pre da izgleda kao sinoc, nego sto ce doneti rezultat. 

 

Quote

Što se desnog beka tiče, naše opredeljenje je da igramo sa tri štopera. Nisam bio zadovoljan pozicioniranjem Erakovića, jer je stajao kao bek, a to ne treba da igra. Razlog zbog kog je Srnić zaigrao pre Gobeljića je taj što je profilno više odgovarao Trezegeu i tu nije bilo problema dok je on igrao. Posle smo morali da juimo i menjamo i to je bilo opredeljenje u nastavku. Imamo prostor da igramo i sa tri i sa četiri u odbrani. Imamo tri dobra štopera, a realno nam ni Trabzon nije napravio mnogo prilika iz igre, već iz naših grešaka. Moramo da usmerimo i vezne igrače da dolaze u šesnaesterac, da budu opasniji, to su stvari koje nam nedostaju iz meča u meč. Nikolić je popunio taj prostor i odmah postigao gol. To je model kako treba, ali nije dovoljno uraditi samo jednom

 

Iskren da budem, ba[ bih voleo da cujem sta je to profilno kod Srnica sto vise odgovara od bilo koga... Ovo sto sam zazeleno, dovoljno govori o ambicijama trenera. Dakle njemu je jedino bitno da protivnik ne napravi puno prilika, to sto mi nismo vezali 3 uspesna pasa ga uopst ne zanima. On je dosao u Tursku bez ikakve ambicije sem da ne primi brdo golova i ako usep izvuce 0-0. O zamerkama na Erakovica koji stoji kao bek tek nemam reci... Sve ovo sto je rekao je kao da smo svi mi prethodnih meseci slusali radio prenose Zvedinih utakmica, a ne gledali sve te meceve... 

 

Quote

Nije na meni da merim dal je bolji Trabzon ili Monako, ali na oba meča smo imali šanse.

 

Ja bih stvarno voleo da mi neko objasni kakve smo mi to sanse juce imali? 

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Sa 5 mozemo da igramo ako imamo 2 ozbiljna wing beka koja trce za trojicu i igraju u oba pravca. Rodic da ima snage mogao bi da bude levi, a desno nem aniko ni nalik da odgovara opisu. Sa 5 klasicnih defanzivaca ne igra niko ozbiljan se ukoliko nije cilj da se zabarikadiras i ne primis gol. Mi smo juce videli kako to izgleda kada izvedes 6 cisto defanzivnih igraca i to protiv jedne osrednje ekipe. Ako se toliko posvetis defanzivi, mtematia je prosta - nema ko da igra napred. Od ovih 6 defanzivaca samo je Rodic zaintresovan za napad, a i tu su ostajali krateri kad god bi otisao, jer Kangva nije bas krilo pa se uopst enije vracao da pokrpi kad ovaj ode... 

 

To je dekdentan fudbal, koji niko zivi ne igra. Tehnicki, mala je razlika izmedju 5-4-1 i 3-4-3, ali je ovo sto mi igramo sa Milojevicem klasican primer ovog prvog, a tako ko sto rekoh ne igra niko iole ozbiljan i kome nije jedini cilj da ne primi gol...

  • +1 3
Link to comment

Ako Mitrović nije povređen onda je Milojević za šut kartu .Delovao mi je kao ok izbor ali ovo forsiranje Srnica , Mustafa pre Mitrovica je veliko sranje.
Ima šansu sada u mini pauzi da nešto napravi .
Ako izgubimo od Ferenca kući ,treba se razilaziti ,koliko god to bilo neozbiljno.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Meni se ne svidja sto trosimo Erakovica na beku. Nadam se da je to samo do pauze i onda neka dovedu nekog Vesovica, a Erakovica vrate na stopera.

 

Prelazni rok u Srbiji  se zavrsio juce, doveli smo zadnjeg veznog Mijailovica i to je to. Za desnog beka cemo sacekati januar. Evetualno neki za dz, ali nisam siguran dokle oni mogu da potpisu.

 

1 hour ago, Bright Billy said:

Onda ne bi igrao uopste, posto su dragovic i milunovic bolji stoperi od njega...

Morao bi, jer je bonus.

Link to comment
17 minutes ago, elementary said:

Ako ne pobedimo izgubimo od Ferenca  Napredak kod  kuće ,treba se razilaziti ,koliko god to bilo neozbiljno.

Malo sam ti ispravio

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

@adasevic

 

Mislim da sam se nasmejao na neku repliku da Pešić ne odgovara ovom sistemu igre, a taj argument se uzimao kao glavni za šutiranje Ohija. Pri tom za Pešićevu povredu se priča već nedeljama - ako je to tačno koji kurac prodaješ druga dva špica koji su fit?!? Ili još bolje pitanje zašto dovodiš mačku u džaku 5min pre kraja prelaznog roka koji je bez kluba od 01.07.? Ako je Kulibalu skautiran onda ga mazneš odmah i vodiš ga na pripreme da se uigra. Ta svinjarija sa špicevima je još 1 dokaz kalkulantske politike kluba i jajarenja. Jebali bi se za svaki dinar!

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...