Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, MeanM@ said:

@Dimitrije
Taj na koga ciljate je tek stigao. A naprasno ste izgubili strpljenje. Dobio je tim koji je posle toga u zestokom emotivnom i ko zna kom qrcu.
Mozda on i ne zna, al terati ga motkom i nuditi mu papir i olovku da se sam najuri je malo, kazem, sramotno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


 

 

Nije samo u tome stvar. Godinama je osovina tima funkconisala ali više ne funkcioniše, još su provaljeni i tačno gde i kako prave greške. Bojim se da još mnooogo toga treba menjati.

Edited by Medusa_trip
  • +1 1
Link to comment

Karma je zajebana rabota, sta smo trazili to smo i dobili, Terza je video vec dve sezone u LS, poceo vec da masti brk a kako je krenulo popusicemo za titulu ove godine.

Ozbiljne nedostatke ima ovaj tim i ovi igraci, ovo sto Kanka igra je neozbiljnost koja se ponavlja svake utakmice, Katai se ponasa ko uvredjena mlada kad je poceo i neko drugi da daje golove i da se pise o njemu, ovo sa Kulibalijem ne bih ni komentarisao, covek nema osnovnu sinhronizaciju da hoda a ne da igra fudbal, covek ce da ubije nekog ne zato igra ostro nego sto ne zna gde bije, a onaj koji ga je doveo treba da kupi prnje zajedno sa njime, ali kao sto rekoh karma je kurva, super je to sto se ugradjujes sa svima pola pola ili kako god ali treba i pobedjivati, ovo sada je ozbiljan raspad sistema

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Daj i njega na lomacu, pa bukvalno nece imati ko da igra.

kod nas i najbolja roba ima falinku. volim ja njega, ali stoji to da se previse cesto okrece oko svoje ose i ceka prvi kontakt da padne. to radi 10 puta na svakoj utakmici. kod nas mu sviraju  te faulove a svabo nece. 

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, MeanM@ said:

@Dimitrije
Taj na koga ciljate je tek stigao. A naprasno ste izgubili strpljenje. Dobio je tim koji je posle toga u zestokom emotivnom i ko zna kom qrcu.
Mozda on i ne zna, al terati ga motkom i nuditi mu papir i olovku da se sam najuri je malo, kazem, sramotno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


 

Dobro, mislite sramno.  Nije lepo, slazem se.  No sta bi bilo resenje?  Dati Milojevicu sansu do isteka ugovora pa da onda sumiramo rezultate njegovog rada?  Ne mislim ja da je ovo iskljuciva krivica Milojevica.  Ima tu i te kako Stankoviceve krivice, prvenstveno zbog naprasne ostavke posle debakla protiv Makabija.  Medjutim, Milojevic je na sopstvenu odgovornost preuzeo tim u vrlo teskom trenutku s ciljem da ga stabilizuje, da eventualno osvoji titulu a u Evropi koliko moze.  Pokazuje se da on nema ni iskustvo ni dovoljno umeca da to postigne.  Tim ne igra dobro, mada ima kvalitetne igrace.  Nije u pitanju samo pad forme kljucnih igraca, vec da se sistem igre koji je postojao polako raspada.  Od tima koji je do pre neku nedelju bio izuzetno efikasan, postali smo tim koji tesko postize golove.  Od tima koji je primao malo golova, mi sada u svakoj utakmici u kojoj je Milojevic bio trener, primamo golove i u vecini jurimo rezultat.  Milojevic jos uvek nije kompletirao strucni stab i pri tome doveo je pocetnika, Savica, bez trunke iskustva, da mu bude jedan od asistenata.  Za razliku od njega, Stankovic je izgradio citavu masineriju asistenata i specijalnih trenera koja je obavljala trenazne aktivnosti.  Zbog svega toga, ja ne vidim da Milojevic moze da zaustavi posrtanje Zvezdinog tima i ispuni minimum postavljenih ceiljeva - titulu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Ono sto je Assigment rekao, ovo dobijes kad igras rulet na crno ili crveno i pilicaris dovlaceci na metar igrace koji ti nisu potrebni umjesto da dovedes igrace koji su ti potrebni. I zatim kad puknes i kad ti ode trener koji je sve to nekako drzao na okupu sa svojim imenom i harizmom, dovodes trenera koji nit nema imena nit harizme. I onda ocekujes od tog istog da  sredi stvari i igru sa svlacionom koja ima 30 igraca punih ega dok samo 11 njih moze da igra.

 

Znanstvena je fantastika da sa svih tih 30 igraca mi i dalje nemamo krstenog napadaca, bekove i zadnjeg veznog... Miloje tu ima najmanje krivice. E sad sto dalje? Davati otkaz treneru kojeg si doveo pre 20 dana, da dovedes nekog iz istog kalupa je neozbiljno. Domacih kvalitetnih trenera koji nisu partizanovci nema, a stranca nemozes dovesi na brzo i popreko. Originalni Milojevic bi sigurno popravio stanje i stabilizirao klub kroz jesen sa njegovim hrkljus fudbalom ali znas da ga ne zelis za sledecu sezonu, nit bi on na to pristao da grije klupu za nekog drugog. Vjerovatno je najbolje ostaviti ovog Miloja, bataliti EC, fokusirati se na prvensto, i izgurati do zime kako znamo i mozemo. A onda, rascistiti tim, dovesti igrace koji nam trebaju, i naci trenera koji moze uigrati novi tim i pripremiti ga za ligu sampiona. 

 

PS.

Od svega toga ja i dalje nemogu da iskontam dovodjenje Motike za 2.5 meleone da sedi na klup pa onda dovodjenje Mitrovica za 1 meleon na istoj poziciji i godinama, koji se pokazao puno boljim ali koji isto cami na klupi.  U isto vreme na ovoj utakmici nema Kataia i Ivanovica a igraju Srnic, Rodic i Kangva. Mitrovic bi bio bolji garant od bilo koga iz tog trojca...    

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, MangupIzCivilstva said:

dovodjenje Mitrovica za 1 meleon

Nije nego 500.000 evra, al nema veze,

Ivanica nema jer je povredjen i to izgleda malo ozbiljnije nego sto se misli. Katai je ili povredjen ili totalno van forme, a verovatno oba.

Rodic je jedini levi bek koji ume pravilno da trci.

Link to comment

Ma znam, ok nije 1m nego 500k, ok ali i dalje to je 3m necega za igrace koji neigraju dok vjerovatno mozes naci napadaca od 3m koji ti treba i koji ce igrati.

 

Za Ivanovica znam da je ozljedjen ali poanta je zasto onda Mitrovic i dalje nema mjesta... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...