Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Sto duze igramo sa Milojevicem to je gore.  Poceo je sada da menja sistem igre koji smo igrali u poslednjih par godina i to na gore.  Mi ne samo sto cemo da ispadnemo iz Evrope, nego cemo da izgubimo i titulu.  Papir, olovku i koverat.  Pisi ostavku, stavi je u koverat, ostavi na Terzicev sto i hvataj maglu iz Zvezde, bez objasnjenja i pozdrava.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Sto duze igramo sa Milojevicem to je gore.  Poceo je sada da menja sistem igre koji smo igrali u poslednjih par godina i to na gore.  Mi ne samo sto cemo da ispadnemo iz Evrope, nego cemo da izgubimo i titulu.  Papir, olovku i koverat.  Pisi ostavku, stavi je u koverat, ostavi na Terzicev sto i hvataj maglu iz Zvezde, bez objasnjenja i pozdrava.

 

Nista on promjenio nije. Igrali smo sa pet pozadi i kod Stankovica u Evropi. Mozda je veci problem to sto nista ne mjenja od toga sto pisete...

Edited by MiddleClass
Link to comment
Sto duze igramo sa Milojevicem to je gore.  Poceo je sada da menja sistem igre koji smo igrali u poslednjih par godina i to na gore.  Mi ne samo sto cemo da ispadnemo iz Evrope, nego cemo da izgubimo i titulu.  Papir, olovku i koverat.  Pisi ostavku, stavi je u koverat, ostavi na Terzicev sto i hvataj maglu iz Zvezde, bez objasnjenja i pozdrava.
Covek je tek dosao, sramotno je svaljivati krivicu na njega.
Tikva je pukla vece posle Makabija, a nema ko da povuce rucnu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Nista on promjenio nije. Igrali smo sa pet pozadi u kod Stankovica u Evropi. Mozda je veci problem to sto nista ne mjenja od toga sto pisete...

Pa ako nista nije menjao, sto nije ostavio iste rezultate koje smo postizali pre njega?

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Covek je tek dosao, sramotno je svaljivati krivicu na njega.
Tikva je pukla vece posle Makabija, a nema ko da povuce rucnu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Pa trener treba da povuce rucnu, zar ne?

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Pa ako nista nije menjao, sto nije ostavio iste rezultate koje smo postizali pre njega?

 

Nastavio je sa istim rezultatima. Izgubili smo od Haife i nastavio je sa porazima... 

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, dacha said:

 

Kriza je ocigledna, svaka utakmica je odigrana gore od one prethodne. Neke reakcije, ozbiljne i brze, mora da bude. Sto ovo duze traje, to ce biti teze vratiti se na normalu...

 

Uzrok krize je to, sto si imao tim, koji je šljakao dobro, preko leta ti je trebala mala nadogradnja u vidu bekova i možda zadnjeg veznog, a vrh kluba je gurao svoju transfer priču, potom prodaje solidnog špica umesto da ga bolje uigraju, pa dovodi nespremne igrače kao zamene... Velika steta, jer smo bili blizu da sa 2—3 transfera koji nebi koštali boga, budemo ozbiljna EC ekipa...  Mnogo je tu  "grešaka" bilo, i odlazak Dekija na početku sezone je bar meni, bio jasan znak da se kao klub vraćamo dva koraka unazad... Neću o svlačionici jer ne znam, ali na terenu ne delujemo kao celina, a to je jako loše...

Edited by assignment
  • +1 4
Link to comment

@Dimitrije
Taj na koga ciljate je tek stigao. A naprasno ste izgubili strpljenje. Dobio je tim koji je posle toga u zestokom emotivnom i ko zna kom qrcu.
Mozda on i ne zna, al terati ga motkom i nuditi mu papir i olovku da se sam najuri je malo, kazem, sramotno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk



Link to comment
https://zebra.cdnja.co/v/nz/nzrLB.mp4?token=_bFRTLVybbX2APbtWx8hNA&expires=1663268137
 
evo kako kanga nije imao kome da doda kod drugog gola.
ne znam kako da ovo drugacije postavim
 
 
tri slobodna igraca je imao, ali on je odlucio da razmislja o jos jednoj pirueti
Ma jok, nije imao :). Mogao je svakako da je zvizne bilo gde. Al covek izaziva sudbinu sve vreme. Imam utisak da ga to hrani vise od svega, da ih otrese i krene dalje i nigde...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Nije samo Evropa problem, mi smo i u LingLongu tužni zadnje 3 tekme . Deluje da je u samom timu užasna atmosfera, možda je Stanković i od toga pobegao. Džabe ti i najbolji igrači na Svetu ako je zla krv medju njima. Čim se poziva na zvezdaštvo i na sva usta brane dunsteri poput Srnića, tu nešto ozbiljno ne valja. Takve reakcije na prve zvižduke sa tribina, pa šta će tek biti ako izgubimo od Ferenca u BG - penjaće se Borjan na tribine na zavodi red?!?!

 

Očigledno se nešto dešava, možda im nisu redovne plate, možda se uprava uzjogunila zbog toga što su popušili ogromne koje su planirali od LŠ...ko će ga znati. Ali da je samo do trenera nema šanse, ovo su sve isti igrači plus sadašnji trener je bio u Stankovićevom staffu.

 

Pojedini ovde pišu kao da nam je umesto Karlita došao Čeda Janevski.

  • +1 3
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...