Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Stankovic ostaje bar do zimske pauze.  Kada sinoc nije podneo ostavku, verovatno nece ni u narednih nekoliko meseci a verovatno i duze osim ako ne zaredja kikseve u domacoj ligi i izgubi bodovnu prednost u odnosu na Partizan.  Ukoliko bi se tako nesto desilo, jedini koga bi uprava mogla da dovede na zimu a koji je slobodan i ima pedigre uspeha sa Zvezdom bio bi Vladan Milojevic. 

Link to comment

Da sam Deki, a nisam. Ne bi mnogo se zadržavao na sinoćnjoj partiji.

 

Osvojiće titulu, direktno će da ode u LS. Sve to ide u CV.

 

Niko lud ne bi otišao sad iz neke kvazi odgovornosti.

 

Ima LE da se igra, ima dobar kadar za LE, odličan za ligu. Nema zime za njega.

 

Prizivaju ovde kako će Makabi da bude napunjen u LS ali ovo je dobar tim i veoma dobro vođen. Biće zanimljivo ispratiti ih.

Link to comment

Ne znam jesi gledao Partizan ove sezone. :)))

Bice nešto kao protiv Pyunika.

 

 

 

jedino ako se opet ne uvonja pa stane u blok kao prošlog ili pretproslog puta.

Link to comment
Ne znam jesi gledao Partizan ove sezone. :)))
Bice nešto kao protiv Pyunika.
 
 
 
jedino ako se opet ne uvonja pa stane u blok kao prošlog ili pretproslog puta.
Nece... Bice hrkljus kao i u poslednjih 10 godina. Kad se otvore, prime 2 gola za pola sata, a tu gresku nece napraviti.
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Zeks Puma?:D

 

kao što rekoh izvor nije pouzdan :)

 

ali nije to bitno. evo recimo da ja tvrdim da je neki dug ispario i mašem finansijskim izveštajem, ti bi mi rekao šta? 

Link to comment

Ja bih ti rekao da Zvezda (i Partizan ) nema(ju) dugova jer vladajuca partija (drzava) upumpava i istovremeno isisava novac po potrebi uz naravno olos koji je na poziciji Terze i sl.

Mi boljeg od Dekija koji je pocetnik i to dobar ne mozemo naci a da je domaci a da to nije neko sa ling ling vrteske 

Jeste kriv za sinocnji poraz, kondiciono smo tanki, neka vrate za pocetak Radakovica koji je radio kad je Robi bio trener i nema zime, trcali smo ko besni.

LE je ove godine bas jaka, nema sanse da se prosetamo, bice jakih i dobrih meceva, ako ponovimo proslu godinu da se sutiramo u dupe

A dogodine valjda i Deki shvati da tim a ni klub ne moze dalje da napreduje ako su u istom razni Srnici, Gobeljici i Pavkovi (jebali ga oni)

  • +1 1
Link to comment

Moj je utisak da i Milojevicev tim i Stankovicev tim nisu kondiciono tanki osim nekoliko pojedinaca.  Setimo se da su uspesno prolazili produzetke, dodavali gas i pravili preokrete u finisu znacajnih utakmica.  Problem je sto su igraci koji su kondiciono tanki ujedno i nosioci igre (Katai, Rodic).  Mogu oni da prodju bazicne i kondicione pripreme, to stanje se nece promeniti jer su im fiziologija i/ili psihologija takvi da ne dozvoljavaju trcanje 90+ minuta.  To se augmentuje sa godinama i kod Kataija i Rodica  a bogami i kod Milunovica to se sada vise ispoljava nego ranije.  Uz to, mi trenutno imamo nekoliko kljucnih igraca koji nisu prosli letnje pripreme sa timom (Pesic, Bukari), koji se puno trose u toku utakmice, a koji kondiciono nisu fit.  Zbog svega gorenavedenog, imali smo situaciju da u drugom poluvremenu obe utakmice sa Makabijem tim padne energetski.  S druge strane, imamo igrace kao Kanga, Dragovic, Erakovic, Sanogo, Srnic koji mogu da istrce u istom ritmu celu utakmicu.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment

Mi smo se raspali u obe utakmice u drugom poluvremenu.  U Haifi smo cak imali psiholosku prednost jer smo preokrenuli rezultat.

Edited by Dimitrije
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

kao što rekoh izvor nije pouzdan :)

 

ali nije to bitno. evo recimo da ja tvrdim da je neki dug ispario i mašem finansijskim izveštajem, ti bi mi rekao šta? 

 

Rekao bih ti da se nije desilo. Pod jedan, odakle cifra od 60 miliona duga? Gde to pise ili je ikada pisalo? Koje godine je APR izbacio tu cifru kao Zvezdin ukupan dug? Sta znaci trideset i nesto miliona? Koliko je to nesto?

 

Pojedini grobari jos od UPPR-a u kosarci gaje taj narativ o Zvezdinim fantomski izbrisanim dugovima ali se ne treba obazirati na to. Isti ti grobari veruju da je u njihov klub Vucic postavio upravu sa ciljem da precizno odmeri i kontrolise koliko je Partizanu dovoljno da bude drugi a da nema sanse da bude prvi, sto je otprilike nivo verovanja u Deda Mraza i Zubic Vilu. Danas svako moze da napravi video klip, u njemu kaze sta hoce i baci ga na youtube, a onda ljudi zauzimaju stavove za i protiv necega sto se mozda uopste nije ni desilo ili postojalo. 26 miliona nisu male pare pa da tek tako bez traga nestanu iz klupskih papira.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...