Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

ne b i se ni ja obazirao na budžet kad bi me zadesila sreća da 20+ milona evrića duga ispari za godinu dana [emoji4]
Ti kao pravnik i advokat bi morao vise da pazis na recenice koje nekog optuzuju za krivicna dela [emoji14]
Link to comment

U naslovu bombasticna najava da je Ivanic blizu odlaska u Nemacku, a onda u tekstu samo pise kako su na utakmici bili brojni skauti, izmedju ostalih i Majncovi, pa posto su oni svojevremeno bili zainteresovani za Ivanica, a on je eto dao gol, mozda se odluce da posalju ponudu. Tipicna clickbait bljuvotina.

 

Mislim da bi ovakav ishod eventualno mogao da ubrza prodaju Erakovica, ostali starteri bi trebalo da su sigurni.

 

Doduse, Kanga je napravio major sranje sa onim majmunisanjem kod izmene (koliko god bila pogresna, nedopustiva je onako kretenska reakcija). I to nije njegov prvi sukob sa Stankovicem, pa me ne bi cudilo da se nadje na tankom ledu. Valjalo bi da se to ispegla, mnogo nam je bitan. Tek se u ovom dvomecu videlo koliko je Kangva daleko od toga da izvrsi makar priblizan uticaj na igru.

Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Ti kao pravnik i advokat bi morao vise da pazis na recenice koje nekog optuzuju za krivicna dela emoji14.png

 

:D

nije ovo ni poziv za gonjenje ni optužba za krivično delo. dovoljno sam dugo ovde da znam da bi pozivi slepom i gluvom bili uzaludni

 

no me zainteresovalo sa magijske strane. sad ga ima, sad ga nema :D

 

Edited by Ted
Link to comment
41 minutes ago, harper said:

 

Prvo, ovo iz drugog pasusa jednostavno nije tacno. Mi nismo igrali bolji fudbal jos otkad je isti taj Stankovic bio igrac u Zvezdi. A od tada je proslo dosta vremena. Imali smo pokusaj da igramo isto ovo sto sada igramo kad je dosao Prosinecki ali on je dosao u losem trenutku i nije imao tim za tako nesto.

 

Drugo, da ti ne odgovoram detaljno na pitanja pojedinacno, samo kratko. Terzic nije naredio Stankovicu da mu igra Srnic ali mu je minirao transfer igraca koji je trebalo da igra umesto Srnica tako sto je pokusao da izvacari klub od kojeg smo hteli da ga kupimo. Takodje mu je izminirao alternativu koju ima u rosteru, Sanogoa, zato sto nije hteo da mu da onoliko dug ugovor koliko je igrac trazio pa je ovaj digao ruke od ozbiljnog fudbala u Zvezdi.

 

Picini nije oteran iz kluba zato sto ga je "Stankovic klupirao posle prve lose utakmice" vec je otisao raskidajuci ugovor na svoju stetu. Covek je mislio da dolazi u neku krsh ligu da ladi jaja za velike pare i kad je shvatio da to nece ici bas tako posteno je rekao i treneru i upravi da nije spreman da u ovoj fazi karijere igra u klubu sa ovakvim ambicijama. Stankovic je imao velika ocekivanja od Picinija.

 

Ohi jeste Stankoviceva greska, iako je i taj igrac doveden za preprodaju pa nije hteo da razigrava igraca za kojeg je znao da odlazi u ovom prelaznom roku. Da se Stankovic pitao nama bi u spicu jos uvek igrao Dijego Falcineli ali Italijani su specificni igraci koji ne vole da igraju van Italije i covek je otisao kuci zbog porodice.

 

Izmenu Kange sam ja ocekivao jos na poluvremenu jer i ja, i ti, i Stankovic znamo da je Kanga kad ga ovako uhvate lutke tempirana bomba za ekipu. Imas Ivanicevu izjavu o tome o cemu je razgovarano sa Kangom na poluvremenu i pod kojim uslovima je on mogao da ostane na terenu. Tu izmenu su videli svi na stadionu.

 

Fizicka sprema ekipe je malo kompleksnija stvar od toga da li trener hoce ili nece da ima spremnu ekipu.

 

Kao sto sam sinoc napisao, nisam se kladio na Stankovica i necu da dobijem pare zato sto ce on ostati trener, samo mislim da je on za ovaj klub u ovom trenutku ubedljivo najbolje resenje. Hajde, najmanje lose, da te ne uhvati fras. On ima jedan strukturni problem iz kojeg proizlazi vecina losih stvari a to je cinjenica da se na utakmicama vise ponasa kao navijac nego kao sef strucnog staba, da je postao preveliki pajtas sa nekim igracima i da generalno nema onu vrstu autoriteta sa distance koja bi mu omogucila da mu igraci poput Kataija ili Kange ne seru kod izmena kao da su Lionel Mesi licno. Vecina drugih problema koji se pokazuju na ovakvim utakmicama su delom maslo uprave a delom cinjenice da je nas fudbal goli mafijaski kurac u kojem cak i ako si kopljjima i kopljjima bolji od konkurencije nisi sposoban da pobedis u dvomecu ekipe iz Moldavije i Izraela.

 

Za kraj, kritikovanje podrazumeva takodje i davanje alternative onome sto se kritikuje, sve ostalo je blebetanje i trucanje. To je ono sto vi radite i zato vam smeta kad covek od vas trazi da kompletirate kritiku predlogom kako da se stvari promene na bolje. Prosto niste sposobni za to i zato sve ovo sto pisete nije ni proslo pored kritike. Ni od jednog od vas za sve ove godine nisam procitao nista smisleno, kamoli korisno. Ti se bar potrudis da obrazlozis svoje "misljenje", ovu dvojicu i to mrzi. Kao da su naucili pet slova od kojih se konstruise rec retard i odlozili bukvar za sva vremena. Imate pravo na to, ne sporim, samo je dosadno.

Ne vrijedi, jebote pojedine tinejdzerke su se u moje vrijeme manje lozile na Duran Duran, nego ti na svog idola na klupi. Ja da ti dajem prijedloge, a ti si.nesposoban da suvislo odgovoris na.moje konkretne upite tebi da bez.suplje i otkrivanja tople vode u bojleru. Jel mu bio neophodan Ado za Makabi? Kangva, Sanogo, sta ga je sprecavalo da stavi Sanogoa od pocetka umjesto Srnica, kao nezadovoljan zbog neproduzenja ugovora? Sto ga je onda uvodio? Kenjao se kako nije vrijeme za kurciranje za N.Stankovica u revansu protiv Pjunika, ali je zato uvijek vrijeme za kurciranje sa dunsterima

Tvorza.ga izvacario za Ada? Pa sta bi sa odlicnim menadzerom kako si pisao prije samo par dana? Doduse to su tvoje informacije da je Tvorza zajebo ttansfer Ada, a sve u cilju pranja idola.

I da davao sam prijedlog, pored kritike, to je da ne stavlja idiota za kog je cijeli stadion, regija, univerzum znao da.ce zajebati.  Da ostavi Piccinija, ta tvoja suplja da je Talijanac naprasno odlucio da.mu se ne igra po srpskim livadama, bas nakon sto je klupiran je djetinja, ni sam ne vjerujes u nju. A i sto bi ti rekao dosadno je to tvoje djetinje branjenje ovog jadnika na klupi, koji bi bas dobro jebao samo mu se ne dize, a krivi su svi drugi za to.

Sam priznas da nema autoritet kod.najboljih igraca, pa dragi autoritet se najbolje stice znanjem, karakterom i hrabroscu, a to je sve sto ovaj nema.

Sto se tice blebetanja, trucanja i "misljenja" u tome si ti sampion, ne bih taj sampionski sjaj mogao ugroziti sve i da hocu. 

Da malo advokatisem, za one za koje kenjas da loptu u zivotu nisu sutnuli, e pa neki od njih su igrali ozbiljan fudbal za forumaske prilike. Ja nisam taj, ja sam vise u tvojoj opasci. :D

 

Uglavnom nek.si ti nama ziv i zdrav jos 100 godinama, opet te na kraju dana volim, dzaba. Znam da lupetas i sve je to monotono, stalno crtati da je voda.mokra, ali si ne mogu pomoci.:wub:

Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ne vrijedi, jebote pojedine tinejdzerke su se u moje vrijeme manje lozile na Duran Duran, nego ti na svog idola na klupi.

 

Ponekad je tesko bilo sta objasniti coveku koji razmislja kao nedonosce. Recimo da izmedju idolizacije i besmislenog avansnog pljuckanja po svakome, kako bi posle u jednom od hiljadu slucajeva moglo da se napise "bio sam u pravu" jer je to mnogo mocna stvar, postoji veoma sirok spektar odnosa prema ljudima. Znam da te buni to sto izmedju tvog prdjenja o idolima i mojih konkretnih kritika na racun Stankovica ne moze da se izvuce zajednicki imenitelj ali naucices vremenom da prepoznajes stvari, navijam za tebe.

 

Da te malo poguram ka tinejdzerskom dobu jer me mrzi da ti stalno cistim pelene, poenta je da Stankovic ima nedostataka kao trener ali ih ima manje od potencijalnih zamena koje Terzic dr Zvezdan moze i zeli da dovede. Je l' ti to dovoljno prosto ili da predjem na slikovno pismo?

Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

 

:D

nije ovo ni poziv za gonjenje ni optužba za krivično delo. dovoljno sam dugo ovde da znam da bi pozivi slepom i gluvom bili uzaludni

 

no me zainteresovalo sa magijske strane. sad ga ima, sad ga nema :D

 

 

Odakle ti uopste ta prica o nestalom dugu? Nije valjda da verujes u ono sto Terzic prica? Cak i Vucic trepne kad slaze, Terzic nema sanse.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Odakle ti uopste ta prica o nestalom dugu? Nije valjda da verujes u ono sto Terzic prica? Cak i Vucic trepne kad slaze, Terzic nema sanse.

 

kruže priče, doduše iz izvora koji se ne bi mogao nazvati pouzdanim, da je dug spao sa 60 i nešto na 30 i nešto miliona za godinu dana. što je senzacionalno, ako je tako. a onda bi bilo zanimljivo i videti koji su to dugovi isparili i kako, ako je po istom izvoru i izveštaju postojao i neki neto gubitak u istoj godini.

 

mislim, taj izveštaj valjda i postoji na apr-u ili bi morao da postoji. pa ako je neko ovde stručan da to pregleda i da ocenu, ja nema ništa protiv i ako je stanje drugačije.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

kruže priče, doduše iz izvora koji se ne bi mogao nazvati pouzdanim, da je dug spao sa 60 i nešto na 30 i nešto miliona za godinu dana. što je senzacionalno, ako je tako. a onda bi bilo zanimljivo i videti koji su to dugovi isparili i kako, ako je po istom izvoru i izveštaju postojao i neki neto gubitak u istoj godini.

 

mislim, taj izveštaj valjda i postoji na apr-u ili bi morao da postoji. pa ako je neko ovde stručan da to pregleda i da ocenu, ja nema ništa protiv i ako je stanje drugačije.

 

 

 

Zeks Puma?:D

Link to comment

Sinocnu utakmicu dugo necemo da prebolimo, ali nas za nedelju dana ocekuju dve utakmice: u subotu docekujemo Javor i u sredu igramo derbi u gostima.  Pobeda protiv Javora ne sme da dodje u pitanje a u derbiju ne bismo smeli da igubimo.  Bicemo umorni i mi i Partizan.  Oni u cetvrtak igraju na Malti utakmicu koja nece biti mnogo zahtevna jer je protivnik em slab em imaju ogromu prenost iz prve utakmice.  U nedelju gostuju u Kragujevcu, sto bi trebalo da bude nesto teze gostovanje nego na Malti.  Protiv Javora moramo da odmorimo veliki broj igraca za Derbi (Rodic, Milunovic, Kanga, Katai, Srnic, Pesic).  Trebalo bi i Ivanica da odmorimo ali bez njega i Kange mi nemamo ko da organizuje igru.  Ocekujem da vidimo novog levog beka Azarova.  On je kod nas stigao pre revansa u Jerevanu i imao je dovoljno vremena da trenira sa ostatkom tima.  U startnoj postavi protiv Javora ocekujem jos i Mitrovica, Kangvu, Stankovica, Ohija ili Bena, Bukarija, Erakovica, Dragovica, Ivanica, Borjana i Sanoga ako nije povredjen.  U zavisnosti od rezultata, mogu da ulaze Lekovic, Mustafa, Motika, Velja, Kanga, Katai i Pesic.  Mozda bi mogli i Borjana da odmore i daju priliku Vasiljevicu ili Popu.

Edited by Dimitrije
Link to comment
19 minutes ago, harper said:

 

Ponekad je tesko bilo sta objasniti coveku koji razmislja kao nedonosce. Recimo da izmedju idolizacije i besmislenog avansnog pljuckanja po svakome, kako bi posle u jednom od hiljadu slucajeva moglo da se napise "bio sam u pravu" jer je to mnogo mocna stvar, postoji veoma sirok spektar odnosa prema ljudima. Znam da te buni to sto izmedju tvog prdjenja o idolima i mojih konkretnih kritika na racun Stankovica ne moze da se izvuce zajednicki imenitelj ali naucices vremenom da prepoznajes stvari, navijam za tebe.

 

Da te malo poguram ka tinejdzerskom dobu jer me mrzi da ti stalno cistim pelene, poenta je da Stankovic ima nedostataka kao trener ali ih ima manje od potencijalnih zamena koje Terzic dr Zvezdan moze i zeli da dovede. Je l' ti to dovoljno prosto ili da predjem na slikovno pismo?

Osim sto se kod tvog idola ne radi o jednom u 1000 slucajeva, nego o necemu sto se.konstantno ponavlja, ali dobro ti si sebe ubijedio da znas nesto o tome, ko sam ja da te sprečavam u tome, slobodno pisi gomilu gluposti o neshvacenost svog idola, kenjao si jedno, pa drugo, na kraju si dosao do vrhunca filozofske.misli, "ako ode on mozda dođe i gori". Cekao sam genijalnost broj 2, nakon one da bilo dobro da idol ne vodi utakmice, ali da bude trener Idemo dalje jedino.glupost nema limita tako da jedva cekam sledecu.genijalnu ideju. Sad odjednom "dobri menadzer" Tvorza ne moze naci nikoga. Postajes mi sa ovim svojim uvaljivanjem sve simpaticniji. 

Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

Osim sto se kod tvog idola ne radi o jednom u 1000 slucajeva, nego o necemu sto se.konstantno ponavlja, ali dobro ti si sebe ubijedio da znas nesto o tome, ko sam ja da te sprečavam u tome, slobodno pisi gomilu gluposti o neshvacenost svog idola, kenjao si jedno, pa drugo, na kraju si dosao do vrhunca filozofske.misli, "ako ode on mozda dođe i gori". Cekao sam genijalnost broj 2, nakon one da bilo dobro da idol ne vodi utakmice, ali da bude trener Idemo dalje jedino.glupost nema limita tako da jedva cekam sledecu.genijalnu ideju. Sad odjednom "dobri menadzer" Tvorza ne moze naci nikoga. Postajes mi sa ovim svojim uvaljivanjem sve simpaticniji. 

 

I dalje stoji jednostavno pitanje - koga vidis na klupi Zvezde u slucaju da Stankovic ode? Samo nemoj da odgovor bude - neki mladi, strani, ambiciozni, posteni, strucni i marljivi inostrani trener jer to nije odgovor vec budalesanje. Znam da ti fale tvoji idoli Vesic, Lukic i Sale Delija ali teska je prica da oni mogu da se vrate u ovakvu Zvezdu. Mozda budes imao srece sa Vesicem ali ova dvojica vise nisu u igri.

Link to comment

I Stankela je bio shot in the dark, APP... I proslo :D 

Miloe ostavio desetak bodova fore, ko zna da li bi ga angazovali da se kretalo od nule 

Istolerisali mu izgubljeni kup i Omoniju a onda smo poceli da cepamo 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...