Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Treba se dogovoriti sa starim prijateljima iz Junajteda ako uđemo u lš i dovesti Ronalda, čovek je rekao da hoće da igra lš, i svi zadovoljni, zanimljivo bi to bilo ;)

Edited by sasha
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Ako pokusamo da emotivno-politikantski odnos prema Zvezdi, zamenimo racionalnim i naucnim, gde se kvalitet ili odsustvo kvaliteta posmatra prema postignutim rezultatima, dosli bismo do zakljucka da u poslednjih 5-6 godina Zvezda napreduje u svakom pogledu, bez obzira da li je trener Milojevic ili Stankovic.  Milojevic je postavio temelje tima za dominaciju u domacem prvenstvu i za povratak medju evropske timove koje se redovno takmice u grupnim fazama UEFA takmicenja.  Stankovic je nadgardio to sto je nasledio od Milojevica, unapredivsi igru tima.  Uspesnost Zvezdinog tima vide ne samo Zvezdini navijaci nego i oni koji to nisu.  To sto deo ovih drugih ima svojevrsno objasnjenje za to (Vucic forsira Zvezdu naustrb Partizana) je 'kiselo grozje' ali i oni vide grozje.  Problem je sto jedan mali deo Zvezdinih navijaca to ne zeli da vidi i prizna jer polazi od premise da u klupskoj vrhusci sede kriminalci i diletanti i da su treneri koji vode Zvezdu dunsteri i prevaranti.  Ergo, Zvezda ne moze da ima dobar tim i sve sto postize su iluzije i srecan sticaj okolnosti.  Nije to nista neobicno, jer se to desavalo i ranije.  Na primer, kada je Miljanic stvarao Zvezdu koja je dugo dominirala jugo-fudbalom, dobar deo Zvezdasa nije to zeleo da prihvati jer su gajili iracionalni odijum prema Miljanicu.  Neki od njih su padali u euforiju pomesanih srece i besa kada je PAO izbacio Zvezdu iz finala KES, kao potvrdu ispravnosti njihovog stava o dunsteru i crnogorskom prevarantu Miljanicu.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

И мени је то пало на памет :)

 

А онда сам га замислио у Лучанима :lol:

Kompleksi, kompleksi.

Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Opet demagogises i izmisljas u nedostatku argumenata i jos kenjas o smislenoj diskusiji. Kazem ja, kao najbolji Vesicev ucenik, majstor spina i šuplje. Mrkela nije retard nego ikebana, za drugi dio se slazem.

 

Izvini peripateticaru, nisam te prepoznao. 

  • +1 1
Link to comment

Pančevačka „Dizelka” radi punom parom! 

– Pozicija sportskog direktora u našem klubu bila je upražnjena i mislim da smo došli do odličnog rešenja. Veliko mi je zadovoljstvo što je Ivan došao u naš klub i smatram da je on bio ta karika koja nam je nedostajala kako bismo ostvarili cilj – rekao je Zoran Naunković, predsednik kluba.

 

spacer.png

  • Haha 1
Link to comment

Да, најављиван као невероватно појачање у јулу. После када је отишао у Пожаревац на полусезони избрисали су вест из архиве на сајту.

  • Haha 3
Link to comment

Znam taj tim u pola noci da me neko budi

Zonpi branio 1-0 u Borci istovremeno su na terenu bili Vilota, Tutora, Vujadin i Slavoljub

Primili zgoditak protiv Slavije tako sto je Tutora gradio loptu u nasem petercu

To nije sve, na prolece je 10 nosio Marko Mugosa, a levi bek niotkuda postao desnonogi Stevan Reljic 

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...