Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Све је то један велики зачарани круг и све су то ‘синови’ Зеке&Бјеке који повремено знају да се закриве у пар неких фракција али им је заједничко да сви сматрају да им је Партизан богомдан и планирају да битишу у истом док их смрт не растави. Нажалост доста легенди и

“легенди” клуба је на том списку.

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment

ja više ne znam šta bih ovde (na)pisao

 

od sledeće sezone videću da se bavim književnom fikcijom. neki sportsko politički triler, nužno sa elementima erotike, sigurno uključujući i neočekivane preokrete i ishode itd. junaci mogu da budu likovi sa foruma u kombinaciji sa javnim ličnostima. pa ću eto da pišem i kačim u delovima, čisto da bih nešto pisao ;)

Edited by Ted
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

ja više ne znam šta bih ovde (na)pisao

 

od sledeće sezone videću da se bavim književnom fikcijom. neki sportsko politički triler, nužno sa elementima erotike, sigurno uključujući i neočekivane preokrete i ishode itd. junaci mogu da budu likovi sa foruma u kombinaciji sa javnim ličnostima. pa ću eto da pišem i kačim u delovima, čisto da bih nešto pisao ;)


filme_foto_widelg.jpg

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, J.R. Cash said:

Ali ova liga, imaju jednu utakmicu koja privlaci neko interesovanje i oni udare katanac na stadion za tu utakmicu. 

odavno se ova liga ne igra zbog navijača i publike

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...