Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

vrv je mislio da ga je sapleo, al se iz aviona videlo fa je zapeo za busentm

 

 

nad mrtvim vukom i zec šilji kurac

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

au brate, koliko smo se mi raspali. ovo ne liči na fudbalsku ekipu, svakako ne na grupu koja je na okupu i igra od početka sezone. tužno. gol je smehotresan. mislm, svaka čast Dociću, ali pored iole ozbiljnog golmana ovo ne prolazi, osim u slučaju nekog teškog pomračenja uma.

 

Duljaj veze s vezom nema, impact na ekipu je nula. možda i minus. bunarenje, besmislene dugačke lopte. eventuano nešto može da se uradi na individualni kvalitet, možda neku grubu grešku protivnika. vidim da nema ni Natka, verovatno će da ga ubaci tri minuta pred kraj, kao Stanoje. Čukarički ako ovo ispusti, boljle da se sam odjavi iz Evrope. teško da će tamo da ih  sačeka veća kanta od ove.

Edited by Ted
Link to comment
Nakon sinocne nove izjave ovog zvalavog imbecila treba mirno privesti stvari kraju, nista ne zaboraviti i cekati...
Wrong

Za žvalavog je super situacija u kojoj se svi prave da je sve normalno

Treba da se objavi bankrot i da svi navodni poverioci popuše kurac, a mi pređemo u beton ligu da bodove po Evropi skupljaju Čuka i TSC , pantići fejse i popovići pronađu angažmane u Javoru, a cigančica igra derbi sa OFKom.
  • +1 3
Link to comment

Još jedna statement pobeda Čuke, očigledno su bolja ekipa u svakom pogledu. Biće zanimljiva borba za kvalifikacije za LŠ izmedju njih i TSC-a. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Језиво.. тешко да ико с форума (а не мањка маторих) памти овакво расуло и апатију, ја свакако не памтим.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, johan nagel said:

Језиво.. тешко да ико с форума (а не мањка маторих) памти овакво расуло и апатију, ја свакако не памтим.

 

bilo je ono rasulo pre prvog dolaska Đukića, dal beše 2006. godina. ali nije bilo ni prineti ovome. mislim, u tom trenutku je izgledalo jezivo, ali objektivno nije bio ovaj nivo rasula

  • +1 1
Link to comment

mislim da može i peto mesto, osim u slučaju da ne osvoji kup neko ko je ispod petog mesta. kup će, jasno, osvojiti Zvezda, jel nema ko drugi, tako da valjda i peto mesto pije vodu

 

mada nam to i nije najveća briga u ovom trenutku

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...