Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

mi imamo, kao vrlo realnu, mogućnost da pogubimo sve do kraja. ne zbog kvaliteta, koga imamo više nego dovoljno za ovu ligu, već zbog toga što je tim urnisan, pre svega u domenu psihologije, samopouzdanja itsl.

 

nekakav impuls ne može da dođe od uprave koju, sada već otvoreno, uopšte ne interesuje šta će biti sa klubom. ne može da dođe ni od trenera, koji nije dorastao situaciji u kojoj se nalazi. a kako je informacija da je podržao ovu upravu na poslednjoj skupštini, red je i da podeli sudbinu svojih miljenika i da se tutnja što dalje i što pre. kao i sva slična paščad i paraziti koji izjedaju umirući organizam. jedino je moguće da se igrači, po principu "uradi sam" ili "sam svoj majstor" organizuju i probaju da dostojanstveno privedu kraju ovu agoniju. među njima se jedino mogu pronaći oni kojima je stalo do kluba.

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

iskreno, ni ja.....mada realno nije preterano ni bitno, sve su to manifestacije našeg trenutnog položaja. a u majčici Srbiji jedan od omiljenih sportova jeste "dokazivanje" nad nemoćnima. ne znam dal je ikada postojala država u kojoj je stanovništvo u tolikom procentu (kao) religiozno, a da pri tome aktivno ignoriše, ne prihvata, izruguje se, ili u najboljem slučaju ne razume, bilo koju zapovest koja od Boga dolazi. tako kažu knjige. mada ni sa knjigama isti ti ne stoje najbolje. blago rečeno.

Edited by Ted
Link to comment

Nakon sinocne nove izjave ovog zvalavog imbecila treba mirno privesti stvari kraju, nista ne zaboraviti i cekati...

Edited by DCI Banks
  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, shimpr said:

Prekosutra opet igramo protiv Cukarickog u gostima. Zna li neko da li je dozvoljeno prisustvo publike?

nije

 

suspendovana su oba stadiona. i tzv derbi je bez publike

Link to comment
32 minutes ago, DCI Banks said:

Nakon sinocne nove izjave ovog zvalavog imbecila treba mirno privesti stvari kraju, nista ne zaboraviti i cekati...

a onda u skladu sa zanatom

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...