Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Svi da odu jedan da se vrati

 

168701_partizan-dila-171_f.jpg

 

Gledam ovu sliku... srecna vremena u odnosu na sad... Punjenje Steaue, Kiza na klupi, Zivkovic izdajica koji je igrao kao Mesi, Abubakar u Evropi klasa u ligi nevidljiv, Bozinov legenda, Fabricio Dornelas, Brasanac, ludi Ninkovic i naravno kapiten i naravno glavni sraf Babinjo... 

Edited by El Patron
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ali ovi Novinari kao Analiza kao Duljaj ce pricati sa Upravom da li je on problem... JBT SVI ZNAJU O CEMU SE RADI...

Kakav podanicko poslusnicki narod ja ne mogu da verujem.... i ne samo za fkp.... za sve....

 

I moram jos ovo... Igore bio si super igrac i hvala ti za to... za ovo sto cutis... e Pccko jedna... jbt jel toliko tesko biti civek u Svrbiji....

 

Sad ce da dodhe Fratelo Babovic kao spasilac... Srbija 2023... jbttttt......

  • +1 2
Link to comment

Sa ovim istim timom i istom upravom, ali sa dobrim trenerom ste prosle godine umalo osvojili titulu.  Izgubljen derbi u prolecnoj sezoni vas je kostao titule, ali ste do kraja sezone ostali u igri.  Ove godine ste poceli sa losim trenerom, Stolicom (pustili ste bez razloga Stanojevica da ode) i zavrsavate je sa isto tako losim.  Da je ostao Stanojevic, mogli ste  ove sezone do titule, makar na urodjenu kuknjavu ako ne i na kvalitet koji imate (a najmanje do drugog mesta i do neizvesne zavrsnice), posebno sto je Zvezda bila osamucena posle odlaska Stankovica a novi trener nije uspeo da stekne naklonost ni uprave, ni navijaca, ni svlacionice.  Uleteli ste u period kada Zvezda rutinski dominira a vi trenutno imate najgoru sezonu od raspada SFRJ.  Ne tako davno vi ste bili "Kaznena" a Zvezda pred bankrotstvom.  Uostalom, nije ovo sto vam se sada desava prvi put.  Imali ste duge susne godine bez titule i u SFRJ, npr. od 1965. do 1975.; kup niste osvojili od 1957. do 1988. u vreme kada je to bilo respektabilno takmicenje.  Sta je tada bio razlog za otsustvo trofeja?  Veci broj kvalitetnijih rivala, rezim, uprave, odsustvo kvalitenih ljudi u Srbiji da dignu glas protiv toga?

  • +1 1
Link to comment

vučić da vam pozavidi

 

 

e

tim je daleko od istog, iz svake linije je otišao po jedan prvotimac, stanojević kao ni marko nikolić nisu pušteni nego su otišli jer nisu želeli da se valjaju u mulju srpskog fudbala. uprava ih nije podržala niti jednim gestom. navijače(pri tom ne mislim na ove sa južne tribine) prebijaju(i ubijaju) vučićevi plaćenici što na stadionu, što po gradu, što ispred stadiona, što po školskim igralištima. a ono što se zaradi i što bi bilo logično da se uloži u tim potroši se po belosvetskim bordelima

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Naravno. Sutra je novi dan. Ali je zamena teza uvredljiva za zdrav razum. Ali nazalost, ljudi su Uzasni, ohlokratija je na vrhuncu, a mi poslednjih 10 godina svedocimo apsolutnoj potvrdi te teze. Idemo dalje. Da probamo taj konferens 🙃 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Dimitrije said:

  Imali ste duge susne godine bez titule i u SFRJ, npr. od 1965. do 1975.; kup niste osvojili od 1957. do 1988. u vreme kada je to bilo respektabilno takmicenje.  Sta je tada bio razlog za otsustvo trofeja?  Veci broj kvalitetnijih rivala, rezim, uprave, odsustvo kvalitenih ljudi u Srbiji da dignu glas protiv toga?

G.Dimitrije, Kums je odgovorio na pitanja u vezi tima, navijaca, uprave i kako to izgleda biti navijac FKP poslednjih 6-7 godina. Objasnio je sve od A do SH.

 

Ja cu samo da prokomentarisem ovo sto sam kvotovao iz Vaseg posta. Pa zar mi treba 2023.godine u Srbiji da imamo trulo uredjenje drzave i sporta koje je bilo 1965. ili 1988. Koriupcija i propast? Jednoumlje? Sve pare iz jednog izvora? Ovaj narod kao da to zeli... i evo dobija... dok zauzvrat Predsednik ispunjava ama bas sve sto mu se trazi od ovih koji su ga tu doveli. Sticajem okolnosti je on bolesni navijac Zvezde pa to izgleda ovako kako izgkleda (mada ovo za policijsku brutalnost se nece zaboraviti, ni njemu ni bilo kome drugom).... pa dug Zvezde je 100+ miliona (i to nisam cuo od Zexa Pantica vec od coveka kome verujem) posle svih ovih uspesnih godina, pa gde to ima kakav je to lopovluk.... NIJEDAN novinar, NIKO u Srbiji ne sme to da objavi da izanalizira da postavi pitanje, javno.... pa gde to ima... Sport se sada koristi 100% u politicke svrhe dok se ispunjava sve sto je zacrtano, tj naredjeno im...

 

Sve sto trazim - da odgovaras za rad i rezultate i da sve bude jasno i javno - ne mora FKP (a to bi trebalo da vazi i za ostale klubove) da bude ni 1. ni 2. ni 3.  - su TRANSPARENTNE finansije i neuplitanje Politike u Sport. Pa ako rade lose neka budu 14., neka ispadnu - kao u Engleskoj, kao u normalnim zemljama. Osnovna gradjanska prava u koje ubrajam i ovo....

 

Ovo je zaista ohlokratija, ne znam sta ce posle ovoga a bolest ovog coveka je zaista... evo ne znam, smradikalska crveno crna koalicija.... zavrsice se verovatno kada se finalizuje do kraja Kosovo koje su oni i zakuvali (vec je zavrseno i ajde ta normalizacija vise), Litijum i sve ostalo.... ok... to je izgleda Faith ove Srbije...

 

Do tada za FKP... ok, 5.smo... sad ce da nam prodaju Babovica kao spasioca....  ok.... ocito mora tako u Srbari 2023.godine.... Idemo dalje

  • +1 5
Link to comment

Hriste boze raspeti i sveti

Cukaricki u ligu sampiona leti

Leti preko naseg Partizana

Pobedjuju nas svakog drugog dana

Zbogom Evropo, zbogom pusti snovi

Bolji bice cak i Pazar Novi

 

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Žalosno je ovo kako izgleda, sve se raspada a oni kulovi ćute. 

 

Plašim se da možemo da zaboravimo na konkurentnost narednih 5-6 godina.

 

Nisi čuo da se vraćaju dani pobede?

 

Šizofreno cepanje navijača Partizana se nastavlja. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...