Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

bravo duljaj. s tvojim izmenama si uspeo da ne stvorimo niti jednu sansu, a ovi su mogli da nas potope.

ugusio se u pusenju vucicevog kurca dabogda, zajedno sa onim dvojcem koji te postavio

Link to comment

Cetvrto mesto je sasvim dobar rezultat za partije koje smo prikazivali ove sezone

Bice to mnogo bolje sa nadjom u novoj sezoni

  • +1 1
Link to comment

Ajde zatvaraj sezonu pa da cujemo naredbe sa Andrica za iducu sezonu da vidimo da li ima smisla da se gleda...

 

Osim ako..... 👊

Edited by mozzer
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Sve cemo mi to negde platiti,epsko gazenje po jednom klubu kakvo nisam mislio da cu videti,a video sam i vas kk i nas kk i fk,ovo je novi nivo.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt i ovde je bio zabranjen ulazak na stadion gledaocima sa oznakama fk partizan

 

:ph34r:

Nije prvi put....????

Link to comment
31 minutes ago, Constantin said:

Nije prvi put....????

kažnjeni su zbog onog ispada na čuki, tsc i vojvodina bez organizovanih navijača

 

sad ako ja dođem iz bg u ns na utakmicu, mogu da uđem, al ne ako imam majicu fk partizan

 

jbt

 

 

al je lepo čuti da i uz to veći aplauz pri izlasku na teren dobiju gosti

 

Link to comment

Osvojili smo najvise bodova za nacionalni koef i empaticno i smekerski ustupili direktne grupne faze kolegama, a mi i drugi najveci, novosadski smekeri Vosa, u dalji rad rad i samo rad (Lenjin) ovog leta. Avangarda  sta drugo. E to je Beogradski!

Edited by DCI Banks
  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kažnjeni su zbog onog ispada na čuki, tsc i vojvodina bez organizovanih navijača

 

sad ako ja dođem iz bg u ns na utakmicu, mogu da uđem, al ne ako imam majicu fk partizan

 

jbt

 

 

al je lepo čuti da i uz to veći aplauz pri izlasku na teren dobiju gosti

 

 

10 hours ago, Constantin said:

Nije prvi put....????

 

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/superliga/tsc-zabranio-grobarima-dolazak-na-mec-tsc-partizan/2023050110384378117

https://hotsport.rs/2015/08/10/zabranjeno-za-grobare-novosadani-odredili-gde-je-na-karadordu-zabranjen-ulaz-navijacima-partizana/

https://www.sd.rs/clanak/fk-radnicki-stop-za-navijace-partizana-13-05-2016       

 

Šta je bio povod, druga je priča---

  • +1 1
Link to comment

pri tom su drugi i treći link vesti za utakmice iz ‘15 i ‘16


daleko od toga da pricamo o :inn: al je ovo bukvalno žigosanje onih malobrojnih fudbalskih navijača, da ne ulazimo ko je i kako je instalirao one koji su dovodili do svega. ima na slikama iz pančeva od pre neki dan

Link to comment

Jadna sezona i uspešan kraj iste. Na bljeskove je moglo da se vidi koliko je potentna ova ekipa kad može i hoće (i kad je plaćena).

 

Avaj za domaće blato i sve što je pratilo ovu sezonu dobili smo po nosu. Da se saberemo i da se vidi kako se mora ponizan biti.

 

Čestitke Čuki i TSC-u vidi se razlika u motivaciji kad nemas za vratom omču.

 

Od sledeće sezone ne očekujem ništa. Još jedan tavor i iščekivanje nekog Mijatovića i slično.

Link to comment
36 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pri tom su drugi i treći link vesti za utakmice iz ‘15 i ‘16


daleko od toga da pricamo o :inn: al je ovo bukvalno žigosanje onih malobrojnih fudbalskih navijača, da ne ulazimo ko je i kako je instalirao one koji su dovodili do svega. ima na slikama iz pančeva od pre neki dan

Jel sam ja na pogrešnoj strani napisao post ili ovde, a iz nekog razloga mi je obrisan...pošto ne vidim razlog, a i nema obrazloženja ????

Taman posla da sam hteo da uvredim nekog, pogotovu ne KumS-a, a cenim da je post bio više samokritičan ????

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

evo ga gore

tri posta iznad, ako na taj misliš

Ne...bio je još jedan. Evo, reportovao sam se...pa objasniće mi, valjda :thumbsup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...