August 2, 20223 yr 19 minutes ago, Milosh76 said: Tiha noc je super, ali je Papa Joe mnogo bolji. A blizu je i Pahuljica koja ima super bastu i prirodni hlad. Sent from my 21081111RG using Tapatalk Hvala za info Volim kad čujem da drage mi kafane nisu propale, ili se isfušerile zbog pandemije. Pahuljicu zaboravih, sad si me podsetio
August 2, 20223 yr Nisam bio u Tihoj noci bar godinu dana, a u Papa Joe sad za vikend. Poskupeli su, recimo cevapi pola porcije 995 dinara, doduse 400 ili c/450gr zaboravih. Losos salata preko 1000 din, ali su i dalje odlicni.Sent from my 21081111RG using Tapatalk
August 2, 20223 yr onda da se ispravi greška sa belom rekom, pravac lorenco i kakalambane nuzno [emoji38]ol:sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
August 2, 20223 yr prekosutra negde oko 6 moja gospođa vodi mene, ćeru i zeta u džakartu. vi, koji ste tamo inventar, kažite mi šta da stavim u tanjir. obzirom da puni 70, ona plaća pa cena nije bitna.
August 4, 20223 yr Just now, James Marshall said: mnjah, izbjegavati. Je l' beše u Slatincu valjaju? Ima i ovde kod mene Djurdjev grad birtija. Super su kod njih.
August 4, 20223 yr 27 minutes ago, Ptica trkacica said: Je l' beše u Slatincu valjaju? Ima i ovde kod mene Djurdjev grad birtija. Super su kod njih. sve ih je teže naći jbg.
August 4, 20223 yr 13 minutes ago, Ptica trkacica said: Onda sam ja utripovala da sam ovde pročitala za Slatinac. da, tamo su bili super al ima tome 10 godina
Create an account or sign in to comment