Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

Ima li gde u BG neka kafana gde se moze pojesti dobar pasulj s rebarcima, kolenicom i tako to... (da nije prebranac)?

 

  • Replies 1.8k
  • Views 168.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

4 minutes ago, JakeBlues said:

Ima li gde u BG neka kafana gde se moze pojesti dobar pasulj s rebarcima, kolenicom i tako to... (da nije prebranac)?

 

u taboru su, dal ponedeljkom, dal sredom imali čorbast pasulj

 

bolji nisam jeo od jenea, svakako treba proveriti dal im je i dalje na meniju ja sam ga jeo pre 5-6 godina

 

e

da, ima ga i u onom merkatorovom ekspres restoranu “karavan” jako je dobar, taj sam već jeo pre par nedelja

Edited by kud u maglu Simoviću

Zašto mi Brankovina pada na pamet?

 

Nisam tamo ušao 10 godina. Jer™ valja? 

  • Author

Ima i u DŽakarti ssvim solidan sa rebrima, ja jeo pre desetak dana

22 hours ago, pacey defender said:

Zašto mi Brankovina pada na pamet?

 

Nisam tamo ušao 10 godina. Jer™ valja? 

 

Nisam ni ja isao tamo godinama niti znam nekog ko je isao. Valjda jos uvek postoje :)

 

Miraduro teška prevara od restorana. Klipa na nivou osrednjeg kafića. Šatro portugalski a zapravo je većina stvari varijacija srpskog restorana. Jedino je prostor ok. 

U Marukoshiju raspad s uslugom, 1 momak radi oba sprata i šank. Probao ramen, nije loše ali ipak više volim udon. Gyoze standardno dobre.

20220514_145228.jpg

Oni su baš restoran japanske kuhinje, ne suši restoran?

 

I kakvi su s cenama?

Služe sve sem sušija.

"Ljubica" na Adi prodata, sa receptima i kontaktima sa ribarima. 

Sad je kao nešto sređuju, proširili terasu koji metar, ali nije još otvorena sa novim vlasnicima.

(Sreli Ljubicinog konobara na Adi, koji nas je prepoznao i rekao nam to)

 

3 hours ago, Profesionalac said:

Oni su baš restoran japanske kuhinje, ne suši restoran?

 

I kakvi su s cenama?

Odavno ga Ryu prodao, od tada je kvalitet u slobodnom padu.

Moze preporuka za neki restoran u centru gde je dobra cezar salata, i uopste obrok salate?

1 hour ago, Sandradjer said:

Moze preporuka za neki restoran u centru gde je dobra cezar salata, i uopste obrok salate?

Pre pandemije su bile dobre u Kasini i u Guliju, s tim što u Guliju mislim da nemaju baš Cezar, već prave neke svoje kombinacije, koje u isto bile dobre.

 

Sad stvarno ne znam kako je.

Edited by Ptica trkacica

On 9.5.2022. at 21:19, JakeBlues said:

Ima li gde u BG neka kafana gde se moze pojesti dobar pasulj s rebarcima, kolenicom i tako to... (da nije prebranac)?

 

 

Srpska kafana u Svetogorskoj.

 

 

 

od kada su izbacili stolice zorana radmilovica i aligrudica, taj sur mene videti nece pa makar pravili pecene seve.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.