Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

On 22.5.2022. at 11:48, napadaj said:

 

Srpska kafana u Svetogorskoj.

 

 

 

 

Potvrda. Prilično mesine bude u porciji. 

  • Replies 1.8k
  • Views 168.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

On 9.5.2022. at 21:22, kud u maglu Simoviću said:

u taboru su, dal ponedeljkom, dal sredom imali čorbast pasulj

 

bolji nisam jeo od jenea, svakako treba proveriti dal im je i dalje na meniju ja sam ga jeo pre 5-6 godina

 

e

da, ima ga i u onom merkatorovom ekspres restoranu “karavan” jako je dobar, taj sam već jeo pre par nedelja

 

Valjalo bi savatati Milorada Roganovića po FB i ostale pasuljske akademike gde sada imaju redovna zasedanja. 

...

Edited by ajgor
greška

  • 2 weeks later...
  • Author

Ode i Bela reka

11 minutes ago, renne said:

Ode i Bela reka

gde ode? preuzeo  oteo neko?

reketirali je do pepela

kanda se vratila praksa iz devedesetih

  • Author
31 minutes ago, aram said:

gde ode? preuzeo  oteo neko?

 

Pominju sistem ventilacije...

Realno, Bela reka ima deo sa otvorenim plamenom, ako nije redovno održavan a zakon kaže max na 6 meseci, (moguće da je čak i smanjeno na 3,4 max nisam pratio posl vreme) po potrebi i manje, to zaista može da bude problem naročito ako je ugrađen stariji sistem odvlačenja dima i masnih para.

Plane to časkom, gledah 100X.

Edited by Barti66

dobro bre nije nista strasno, ja reko izgore sve :laugh:

A i zar ne bi priča sa to drži prva familija?

jel to ona reka gde odela i kompleti djipaju po astalima ili oni dalje uz dunav?

  • Author

Nije

pomesah nesto, a nisam se previse udubljivao u problem.

Setih se da je i Radnički, goreo relativno skoro, zna li neko jel rade sad normalno ?

Ako me sećenje dobro služi, bila je preporuka za njega na starom topicu koji je pojela migracija...

  • Author

Ne radi, ne može da.radi kad je skoro do temelja izgoreo

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.