August 6, 20223 yr 23 hours ago, renne said: Kod Dekija je najbolja džigerica Trigerovala me džiga, gde je taj Deki? PS: koja/čija džiga? Edited August 6, 20223 yr by zorglub
August 6, 20223 yr Тамо је Драган. Деки има локал на Дорћолу (С. Бана) и на Нбг-у прекопута царине ка фонтани.
August 6, 20223 yr 11 minutes ago, zorglub said: Trigerovala me džiga, gde je taj Deki? PS: koja/čija džiga? Teleca
August 6, 20223 yr 6 minutes ago, johan nagel said: Тамо је Драган. Деки има локал на Дорћолу (С. Бана) и на Нбг-у прекопута царине ка фонтани. Je l' to onaj ćevap Deki?
August 6, 20223 yr 8 minutes ago, Ptica trkacica said: Je l' to onaj ćevap Deki? Da. Deki N Bgd je takođe na odmoru, poljubio sam vrata pre neki dan.
August 6, 20223 yr 44 minutes ago, johan nagel said: прекопута царине ка фонтани. Aaaa, pa bio sam ja tamo, pojeo pljesku, ništa posebno. Kod Dragana (jel' to čuveni "trovač"?) nisam nikad bio, a prolazim dnevno.
August 6, 20223 yr 2 minutes ago, zorglub said: Kod Dragana (jel' to čuveni "trovač"?) nisam nikad bio, a prolazim dnevno. Mislis na pocetku Takovske? To je Mile.
August 6, 20223 yr 9 minutes ago, Milošica said: Mislis na pocetku Takovske? Ne, mislim na ono preko puta pošte u Pohorskoj.
August 6, 20223 yr 2 minutes ago, zorglub said: Ne, mislim na ono preko puta pošte u Pohorskoj. Okej, nisam upucen ima li i Dragan taj nadimak
August 6, 20223 yr 1 hour ago, johan nagel said: Тамо је Драган. Деки има локал на Дорћолу (С. Бана) и на Нбг-у прекопута царине ка фонтани. драган, дејан краљево, ваљево
August 6, 20223 yr Šta je ovo? Nekakva zavera ugostitelja protiv mušterija? Ladno su svi na odmoru do 15. Ajd što nas ne zarezuju, ali ni na turiste izgleda ne misle.
August 6, 20223 yr Ја знам за Мек Драган надимак, за тровач нисам чуо такође Деки је добар ту нема шта, мада и мени та пљека(ако је то она велика типа 600гр) није ништа спец.
Create an account or sign in to comment