Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

32 minutes ago, Frank Pembleton said:

Gledao sa hanumom i rešili da moramo otići...
Jel gužva tamo?



....shiit has hit the fan.

 

ne bi trebalo da bude problema za sto napolju, mada bolje je okrenuti zokija za svaki slucaj, mozda sad bude malo vise ljudi. mene je u poslednjih par dana 10ak ljudi pitalo kad cu da ih vodim tamo.

  • Replies 1.8k
  • Views 168.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

 
ne bi trebalo da bude problema za sto napolju, mada bolje je okrenuti zokija za svaki slucaj, mozda sad bude malo vise ljudi. mene je u poslednjih par dana 10ak ljudi pitalo kad cu da ih vodim tamo.

Sad videh da su od 01.08-15.08 na kolektivnom odmoru....
[emoji24][emoji24][emoji24]



....shiit has hit the fan.
1 minute ago, Frank Pembleton said:


Sad videh da su od 01.08-15.08 na kolektivnom odmoru....
emoji24.pngemoji24.pngemoji24.png



....shiit has hit the fan.

 

pa idi danas na rucak. 😁

 
pa idi danas na rucak. [emoji16]

Danas sa "zauzet" na jednom roštilju.
A možda je i bolje da malo zaladi...



....shiit has hit the fan.

Kratko izvjesce iz "Bele reke": prilicno los utisak, a najvise me razocaralo osoblje. Takvu indolednost nisam sreo odavno, i ne znam ko je bio losiji, da li konoboari ili hostese. Hrana je bila OK, ali nista posebno. 

 

Sto je sve skupa steta, jer je zamisao dobra, ali izvedba priicno veliki promasaj. Sto se mene tice, one and done.

 

 

Jeo sam skoro odlicne kobasice u bircuzu Bistro 2 u Pancicevoj, donji Dorcol.

da li si jeo skoro ili su skoro odlične?

Jeo nedavno :) 

hvala na informaciji, to mi je baš zgodna lokacija

13 hours ago, Peter Fan said:

Kratko izvjesce iz "Bele reke": prilicno los utisak, a najvise me razocaralo osoblje. Takvu indolednost nisam sreo odavno, i ne znam ko je bio losiji, da li konoboari ili hostese. Hrana je bila OK, ali nista posebno. 

 

Sto je sve skupa steta, jer je zamisao dobra, ali izvedba priicno veliki promasaj. Sto se mene tice, one and done.

 

 

Ne znam dokle ostaješ, ali ako budeš tu posle 15. svrati do Pod lozom ;)

1 hour ago, Ptica trkacica said:

Ne znam dokle ostaješ, ali ako budeš tu posle 15. svrati do Pod lozom ;)

Hvala, ali odlazim 15. 

2 minutes ago, Peter Fan said:

Hvala, ali odlazim 15. 

onda da se ispravi greška sa belom rekom, pravac lorenco i kakalamba

Pusti te fenseraje, idi u Radnički na Zvezdari :D

4 minutes ago, napadaj said:

Pusti te fenseraje, idi u Radnički na Zvezdari :D

Ako pohodiš Zvezdaru, je l' znaš da li rade još uvek Dunja i Tiha noć i valjaju li?

Tiha noc je super, ali je Papa Joe mnogo bolji. A blizu je i Pahuljica koja ima super bastu i prirodni hlad.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.