Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

Ručao danas u Mornaru - riblja čorba i šnicle šarana. Meh, dosta mesa, ali mi se ne sviđa kako je spremljeno. Čorba nije ljuta, a šnicle nisu pohovane, nego pečene i to nedovoljno.

Link to comment

Jel i Drpano na odmoru ili su zatvorili radnju? Prijelo mi se danas nesto od njih i deluje napusteno. Usput sam hteo i da popijem neki slatki otrov i nigde nema Pepsija, pa sam morao koka kolu.

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

 

Trigerovala me džiga, gde je taj Deki?

 

PS: koja/čija džiga?

Deki je preko puta carine, teleća

Inače, ne rade nedeljom nikada, čisto da se ne zaputite

Link to comment
28 minutes ago, Delija67 said:

Jel i Drpano na odmoru ili su zatvorili radnju? Prijelo mi se danas nesto od njih i deluje napusteno. Usput sam hteo i da popijem neki slatki otrov i nigde nema Pepsija, pa sam morao koka kolu.


Они већ неко време не раде тако да делује да су затворили, што ме баш чуди јер није изгледало да им лоше иде.

 

+1 за пепсачу, нестала преко ноћи буквално, ретко где може да се нађе, не знам која је то прича.

Link to comment
4 minutes ago, johan nagel said:


Они већ неко време не раде тако да делује да су затворили, што ме баш чуди јер није изгледало да им лоше иде.

pričao sam sa njima pre par meseci i kukali su kako im teško ide, morali su da poskupe al nisu smeli jer tamo cene diktira šiš, a oni nisu mogli sa njima da se utrkuju

 

i svaki put je bio jedan čovek manje u lokalu(od radnika). krenuli su sa četvoricom da bi ih u poslednjoj fazi bilo dvoje


a imali su najbolji pomfrit u gradu

 

 

rip drpano

:cry:

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, johan nagel said:


Они већ неко време не раде тако да делује да су затворили, што ме баш чуди јер није изгледало да им лоше иде.

 

+1 за пепсачу, нестала преко ноћи буквално, ретко где може да се нађе, не знам која је то прича.

 

pepsi menja distributera, sad ce to da radi knjdzaz, pa je zato verovatno zastoj.

  • +1 2
Link to comment
Just now, nenad said:

 

pepsi menja distributera, sad ce to da radi knjdzaz, pa je zato verovatno zastoj.

A zato je to. Dobro si nam rekao.

 

Nema nigde ni Mirinde, a ja se pitam zašto.

Link to comment

Aman ima najrandom stvari ikada. Ponekada deluje da im nabavka zavisi od zaplene sa carine. Ne bi me čudilo da prodaju Pepsi sa Islanda i Bugarsku koka kolu.

  • Haha 2
Link to comment

Knjaz ima neki zastoj u distribuciji, pre nekoliko dana nismo mogli da naručimo male staklene kisele koje redovno uzimamo za kancelariju kod dobavljača sa kojim sarađujemo, pa smo uzeli staklenu kiselu Rosu 0.33l

 

Možda zato nema ni Pepsija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...