September 20, 2025Sep 20 Ne moze Max do titule naravno ali ovo je stvarno bilo impresivno. Kad se svi muce, Max izdominira. Za klasu je bolji vozac od ostalih.
September 20, 2025Sep 20 Preostro je to reci.Jednostavno Max je 1 u milion. Ovi ostali su "samo" odlicni.
September 21, 2025Sep 21 Ajde Max 😀E ovo je staza ,ima trkanja ,ima ispravljanja krivina …Realno najbolji vikend od početka godine . Edited September 21, 2025Sep 21 by elementary
September 21, 2025Sep 21 Meklaren i box 😂Kad vode ubedljivo box ispod 2 sekunde a kad god im treba vreme oni kolaps . Edited September 21, 2025Sep 21 by elementary
September 21, 2025Sep 21 Na kraju ce Norris vise zaliti za propustenom prilikom nego Piastri. Neverovatno da startujes sa 7. pozicije i zavrsis na istoj u situaciji kada ti je rival za titulu eliminisan. Prvo Lando zaspao na restartu zbog cega je ostao zaglavljen iza Leca ceo prvi stint, a onda overcut taktika fejluje spektakularno zbog loseg pit stopa (koji se naravno desava kada je frka da ne smes pogresiti). Oscar ce mirno spavati veceras..
September 21, 2025Sep 21 Pa... Jeste Norris propustio sansu ali Mclaren nije uopste bio impresivan ovog vikenda sto ce svakako biti misao sa kojom se ide na spavanje.Norris je mogao da bude maksimalno peti ali ga je tim ponovo zajebao tako da deluje da su u vecoj panici od samih vozaca.
Create an account or sign in to comment