Jump to content
IGNORED

Teniski GOAT, značaj OI i kako sve to izračunati


Mil@n

Recommended Posts

Just now, James Marshall said:

Meni je njegova harizma upravo ono što mi i ide na jetru kad se priča o tenisu kao sportu - sve nešto na note, nekakav šminkeraj, snobovština i lažna finoća, jagode i bijela oprema, ajde mrš. 

 

+ Đoković za razliku ne samo od Federera nego i Nadala nikada nije imao nikakvu ni blizu izjavu tome da svoj poraz pripisuje bilo čemu drugom kao što je Federer onaj kada ga je Novak okrenuo pripisao sreći, posle onog čuvenog riterna. Nema veze što je to bilo na 3-5. Način kako je na toj kzš odgovorio na to pitanje najbolje govori kakav je to "gospodin".

Link to comment

Ma iz Federera vrišti nekakvo lažnjaštvo, meni on i loženje na njega u rangu loženja na Malagurskog, Bikovića i ostale prevarante koji prodaju nekakve svemirske ili religijske priče, nevjerovatno je da mase padaju na te fore. 

  • -1 2
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Ma iz Federera vrišti nekakvo lažnjaštvo, meni on i loženje na njega u rangu loženja na Malagurskog, Bikovića i ostale prevarante koji prodaju nekakve svemirske ili religijske priče, nevjerovatno je da mase padaju na te fore. 

 

Ne bih baš išao tako daleko, ali svakako mu je pomagalo i to što je u karijeri pobeđivao do skora u tipa 90% mečeva. Pravi gospodini su Ferer i njemu slični koji su većinu karijere bili tamburani a nemaju mrlje u karijerama. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

je li možemo bar jednu temu poštediti tih fora sa podznakom, ok skontali smo, evo ti reci gdje možemo da pišemo bez toga, hvala

Nesto si nervozan danas. Ono tvoje pretenciozno hejtovanje.

 

Mada jesi u pravu da mnogo ubacujem te stvari oko horoskopa.

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Ne bih baš išao tako daleko, ali svakako mu je pomagalo i to što je u karijeri pobeđivao do skora u tipa 90% mečeva. Pravi gospodini su Ferer i njemu slični koji su većinu karijere bili tamburani a nemaju mrlje u karijerama. 

ma ne govorim o njegovom sportskom aspektu, nema šta, milina je njega gledati, nego to građenje priča kako je on anđeo sišao s neba i najveći gospodin ikada, mislim, tolike projekcije i hiperbole o tome, jednostavno fanovi kad krenu da tripuju i izmišljaju, nepodnošljivi su. 

  • +1 2
Link to comment

Ja nemam nikakav problem da to cujem od navijaca, ali kad od profi sportiste dolaze price o cetvoro dece, harizmi i broju jezika kojim se sluzi, odmah mi pozli.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment

pa ima i do te odvaljenosti profi sportista kojima je to što se inače smatra sasvim normalnim i ok u njihovim očima nekakvo svjetsko čudo. Možeš misliti, postoje gotivni ljudi sa četvoro djece i znaju jezike, postoje, samo što se treba iscimati pa ih upoznati, a ne ti na touru što se otprilike vrte i viđaju 15 godina sa 50 istih likova. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Meni je njegova harizma upravo ono što mi i ide na jetru kad se priča o tenisu kao sportu - sve nešto na note, nekakav šminkeraj, snobovština i lažna finoća, jagode i bijela oprema, ajde mrš. 

 

Apsolutno se slazem. Medjutim, jednorucni bekend mu je poezija

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Ja nemam nikakav problem da to cujem od navijaca, ali kad od profi sportiste dolaze price o cetvoro dece, harizmi i broju jezika kojim se sluzi, odmah mi pozli.

 

I profi sportisti su prvo bili navijači, kad je Federer osvojio prvi GS Švarcman je imao 11 godina

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Time Crisis said:

 

I profi sportisti su prvo bili navijači, kad je Federer osvojio prvi GS Švarcman je imao 11 godina

Jes vala, to je presudno :D

Link to comment
4 hours ago, Lancia said:

"Po meni nije sve u Grend slem titulama. Gledam mnoge stvari, ne samo one na terenu. Novak je taj koji generiše entuzijazam kod navijača. Ljubazan je prema svima, možete da slušate kako govori španski, italijanski, francuski. Ima dvoje dece, ali i dalje trenira svakog dana. Ujutru trenira sa vama, a popodne se obuče i ode na neki događaj u centar grada. I ostali velikani imaju sve to, ali osećam da Rodžer ima najjaču harizmu", rekao je Švarcman, prenosi "ESPN".

 

male izmene koje ne menjaju sustinu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...