Jump to content
IGNORED

Nagrade 2021 ili umesto nestalog topika i pobrisanih replika ranijih godina da bismo morali sve ovo da shvatamo ozbiljno!


Ajant23

Recommended Posts

On 28.3.2022. at 13:33, ToniAdams said:

kolko vidim tj cujem, ovde su dodali i zvucni efekat udarca

 

 

 

Glup sam - sta je ovde uvreda kada kaze GI Jane? Nisam gledala taj film?

Link to comment
Just now, I*m with the pilots said:

 

Glup sam - sta je ovde uvreda kada kaze GI Jane? Nisam gledala taj film?

pa kao referenca na to da te regrute (a i dži aj džejn) šišaju do glave, a žena Vila Smita ima problem sa ćelavošću. Imam i ja, nisam znao da je to toliki issue bio do danas, ja se na tu temu sprdam godinama. 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, I*m with the pilots said:

 

Glup sam - sta je ovde uvreda kada kaze GI Jane? Nisam gledala taj film?

 

Demi Moore je bila osisana do glave u tom filmu za ulogu vojnikinje.

Link to comment
16 minutes ago, James Marshall said:

pa kao referenca na to da te regrute (a i dži aj džejn) šišaju do glave, a žena Vila Smita ima problem sa ćelavošću. Imam i ja, nisam znao da je to toliki issue bio do danas, ja se na tu temu sprdam godinama. 

 

Pri tom zena to fura stoicki i uopste ne izgleda lose, a opet ponavljam, GI Jane je faca, nije joj rekao da je Uncle Fester.

Link to comment

ja se oćelavio sinoć u znak podrške džejdi. 

ou vejt, oćelavio bih se svakako. 

 

retardirana reakcija wilfreda. 

kris rok pokupio to kao faca. 

 

leave Britney alone guy bi trebao biti ostavljen malo sa strane da se ladi. 

Link to comment

Kaže žena sad njuejdž zajednica bruji o lažnoj spiritualnosti Vila Smita. Vil Smit je imao spiritualnost? Da bre, on je velika faca u tom svetu. Pojma nisam imo. A ustvari je bio tempirana bomba, kaže. A ja se nešto mislim moja žena jeste flegma i pacifista, gospođa prava i sve to, ali kosu neko da joj dira... Molio bi za šamar.

 

Realno je šala bila grozna, šamar svakako nije rešenje ali... Žena se smorila, vidi se. Nije lako gledati da ti neko rastuži ženu, jebeš nagradu. Ja sam team Will.

 

 

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, Hermetico said:

Kaže žena sad njuejdž zajednica bruji o lažnoj spiritualnosti Vila Smita. Vil Smit je imao spiritualnost? Da bre, on je velika faca u tom svetu. Pojma nisam imo. A ustvari je bio tempirana bomba, kaže. A ja se nešto mislim moja žena jeste flegma i pacifista, gospođa prava i sve to, ali kosu neko da joj dira... Molio bi za šamar.

 

Realno je šala bila grozna, šamar svakako nije rešenje ali... Žena se smorila, vidi se. Nije lako gledati da ti neko rastuži ženu, jebeš nagradu. Ja sam team Will.

 

 

Ko su ti ovi?

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Imam i ja, nisam znao da je to toliki issue bio do danas, ja se na tu temu sprdam godinama. 

 

Ja se namerno šišala oko tridesete godine, gotovo onako, možda 1 cm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...